В Україні залишили фіксовану ціну на газ

Дію тарифного плану подовжили ще на рік.

Ціна на газ складає 7,96 гривні за кубометр із податком на додану вартість.

В Україні продовжили дію тарифа «Фіксований» від компанії «Нафтогаз України» ще на рік. Тепер цей тарифний план діє з 1 травня 2023 року до 1 травня 2024 року включно. Про це повідомили на сайті «Нафтогазу».

«Ціна на газ для побутових клієнтів залишається незмінною. Це рішення було прийнято з урахуванням воєнного стану та економічної ситуації в Україні. Попри всю складність ситуації ми продовжимо тримати ціну палива для наших громадян на довоєнному рівні», — сказав голова правління «НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

Компанія «Нафтогаз» надає блакитне паливо більше ніж 12,4 мільйонам домогосподарств України. Наприкінці квітня цього року «Нафтогаз» закупив уже 1,6 мільйона кубометрів природного газу у приватних українських видобувних компаній, підготовка до наступного опалювального сезону триває.

«Відповідно до результатів торгів середньозважена ціна купівлі ресурсу квітня у підземних сховищах газу (ПСГ) становить 10 972 грн за тис. куб. м без ПДВ, середньозважена ціна купівлі ресурсу травня на віртуальній торговій точці (ВТТ) склала 10 767 грн за тис. куб. м без ПДВ», — розповіли у «Нафтогазі».

Як писав KharkovNEWS.info, компанія «Харківміськгаз» перейшла до групи «Нафтогаз України». Тому клієнтів у Харкові перевели на сервіси обліку «Нафтогазу». Особові рахунки клієнтів та реквізити для сплати за послугу з доставки газу залишилися незмінними.

Джерело

Новости Харькова