В чому переваги кавової машини

Багато хто полюбляє випити горнятко кави з ранку, а інколи й декілька разів на день. Цей напій визнаний в усьому світі, як найсмачніший та той, що гарно бадьорить. А ось те, як готувати каву, людство ні як не дійде згоди. Комусь для цього потрібна кавова машина, хтось користується туркою. Є й ті, що п’ють просто заварену мелену каву окропом в чашці.

Сперечатися на тему смаків – невдячна справа. Тим не менше є об’єктивні причини вважати, що саме машина для заварювання кави дає більш смачний напій. 

 • Не потрібно гадати, коли зняти турку з вогню, щоб збереглися всі аромати та смак був повним. Програми в машині вже налаштовані, таким чином, щоб дати правильний напій.
 • Не потрібно проціджувати, щоб залишки кави не потрапили до рота. Апарат це зробить самостійно.
 • Не потрібно мати безліч гаджетів, щоб зробити напій на основі кави: капучино, мокачино та інші. Кавова машина має безліч програм, щоб її власник швидко отримав улюблений напій.
 • До того ж це просто зручно. Поки приймаєш душ, кудись збираєшся або спілкуєшся з гостями вдома, кавова машина сама приготує найсмачніший напій. Тобто можна зберегти час на більш потрібні та цікаві справи, ніж стояти біля турки та чатувати, щоб вона не вискочила. А якщо машина ще й сама зерна перемеле, то взагалі залишиться тільки кнопку нажати за обраною програмою.

  Як обрати кавову машину

  Перш ніж обирати машину, яка буде варити каву та зберігати час, потрібно визначитися з тим, яку кількість людей вона повинна обслуговувати. Наприклад, родина, що проживає в одному домі, складається з шести осіб, чи це молода сім’я – тільки чоловік та дружина. А може машина повинна обслуговувати колектив на роботі.

  Для кожного варіанту потрібна машина зі своїми характеристиками. Тобто з більшими показниками, якщо для великої кількості людей. Та меншими, якщо для малої родини. Відповідно й ціна від цього буде залежати.

  Обрати кавову машину можна за такими характеристиками:

  • ємність для води – до 2-х л чи навпаки більше 2-х л;
  • ємність для зерна – від 125 г до 1000 г;
  • взагалі не має контейнера для зерна – використовується вже мелена кава;
  • є підігрів чашок;
  • управління зі смартфону;
  • блокування від дітей тощо.

  Сучасні кавоварки можуть бути з величезним переліком програм. За ними готується кава з різними добавками: вершки, молоко. До того ж у різних пропорціях та з різною обробкою.

  Знайти кавову машину, яка буде всім влаштовувати, можна не тільки за набором функцій, а й за брендом. Наразі всі відомі виробники випускають пристрої для приготування кави з величезним переліком можливостей.

  Джерело

  Новости Харькова