Сапер із Запоріжжя підірвався у Харківській області

Сапер обстежував лінії електропередач.

Сапер отримав травматичну ампутацію стопи.

У вівторок 25 квітня неподалік села Кам’янка на вибухонебезпечному предметі підірвався сапер Головного управління Державної служби у Запорізькій області. Підрив стався, коли він обстежував територію, де проходять електролінії. Пораненого ушпиталили.

«Ще один випадок стався за минулий тиждень із нашим сапером ДСНС. Це працівник Головного управління ДСНС Запорізької області. Під час виконання розмінувальних робіт поблизу села Кам’янка, під час обстеження ліній електропередач 330 Вольт підірвався на вибухонебезпечному предметі та отримав травматичну ампутацію правої стопи. Госпіталізований до лікарні», — розповів речник ГУ ДСНС у Харківській області Євген Василенко.

Останнього тижня квітня на вибухонебезпечних предметах у Харківській області підірвалися шестеро людей. Рятувальники закликають не торкатися підозрілих предметів.

«Ще раз хочемо звернутися до усіх мешканців Харківщини з проханням: помітивши будь-які вибухонебезпечні предмети, негайно треба телефонувати за номером — 101, 102 або 112. Ні в якому разі не чіпати вибухонебезпечні предмети», — закликав мешканців Євген Василенко.

Як писав KharkovNEWS.info, у четвер 27 квітня у селі Токарівка Дергачівської громади (Харківський район) під час проведення робіт із відновлення електроліній автівка компанії «Харківобленерго» підірвалася на вибухонебезпечному предметі.

Унаслідок підриву загинув водій машини — 54-річний чоловік, четверо співробітників «Харківобленерго» віком від 29 до 51 року отримали поранення.

У суботу 29 квітня у селі Вірнопілля Ізюмського району на міні підірвався 30-річний чоловік. Його ушпиталили у середньому стані важкості.

Джерело

Новости Харькова