Росіяни обстріляли з реактивної артилерії Козачу Лопань

Постраждалих через обстріл немає.

Пошкоджений ліцей, будинки та перебиті комунікації.

6 березня російські окупанти обстріляли з артилерії селище Козача Лопань у Дергачівській громаді (Харківський район). За попередньою інформацією, постраждалих через обстріл немає. Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації В’ячеслав Задоренко.

«Декілька годин тому ворог здійснив масований терористичний обстріл Козачої Лопані з реактивної артилерії», — написав Задоренко у своєму Telegram.

Під час обстрілу в Козачій Лопані була пошкоджена будівля ліцею, до десяти приватних будинків. Крім того, перебиті газові та електричні комунікації в різних частинах населеного пункту. Мешканців селища просять пам’ятати про правила поведінки під час обстрілів.

«Шановні громадяни! Вкотре закликаю вас дотримуватись правила двох стін, захистити вікна від ударної хвилі доступними способами, обладнати укриття у підвалах і погребах ваших приватних осель, подбати про якнайшвидший зручний доступ до них», — звернувся до мешканців В’ячеслав Задоренко.

Як писав KharkovNEWS.info, 5 березня під масований обстріл потрапило селище Дворічна у Куп’янському районі. Окупанти вдарили по селищу з танків та самохідних артилерійських установок.

Джерело

Новости Харькова