Росія завдала по Харківщині сукупно понад 11 700 ударів

Найбільше в Україні потерпають Донецька, Луганська та Харківська області.

Із початку війни зафіксовано майже 30 000 російських обстрілів в Україні.

Харківську область російські окупанти обстріляли понад 11 700 разів. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

«Щодо питання про області, у яких зафіксовано найбільше обстрілів, то Донецька та Луганська області є абсолютними лідерами, оскільки від початку війни там зафіксовано понад 5000 обстрілів. Найбільше потерпає від російських терористів Харківщина, де зафіксовано понад 11 700 обстрілів», — сказав Єнін.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ, загалом по Україні через обстріли російськими окупантами зруйновані понад 35 000 об’єктів, понад 700 із них — це об’єкти криитичної інфраструктури.

«Із майже 30 000 зафіксованих обстрілів від початку вторгнення вражено 702 об’єкти критичної інфраструктури. Зокрема, мова йде про газогони, електропідстанції, мости й таке інше», — зазначив Єнін.

В Україні продовжують фіксувати воєнні злочини Росії. Від початку війни в Україні відкрито понад 52 000 кримінальних проваджень за фактами вчинених на території України злочинів російськими військовослужбовцями та їхніми поплічниками. Слідчі документують злочини й на Харківщині, зокрема на деокупованих територіях.

«Тривають на Харківщині так само деокупаційні заходи, зокрема, по встановленню колаборантів. Лише за минулу добу там було викрито одного мешканця з села Руська Лозова, він постачав росіянам провіант. А також ще одну жительку Козачої Лопані, яка обійняла посаду «начальника відділу освіти» у так званій окупаційній адміністрації», — розповів Єнін.

Як писав KharkovNEWS.info, станом на кінець листопада Харківська область перебувала серед регіонів, де найчастіше звучить сигнал повітряної тривоги. Тривога лунала 1425 разів.

Джерело

Новости Харькова