Ремонт телефону після падіння

Смартфони стали незамінним мобільним обладнанням, яке використовується майже в режимі 24/7. Користувачі обмінюються повідомленнями, переглядають веб-сторінки або використовують пам’ять пристрою як сховища даних. Тому будь-який збій чи поломка телефону є серйозною проблемою для власника. Кожен прагне усунути несправність якнайшвидше. Сьогодні розглянемо найбільш серйозні пошкодження, що часто зустрічаються.

Особливість конструкції – причина всіх бід

 Сучасні смартфони є легкими і тонкими конструкціями. Для досягнення такого ефекту виробники використовують досить тендітні матеріали, які легко пошкодити механічно. Якщо смартфон не оснащений додатковими аксесуарами, досить активна експлуатація залишає сліди на корпусі мобільного телефону. Щоб упорядкувати обладнання часто доводиться навіть змінювати окремі елементи корпусу. Наприклад, власники смартфонів марки Samsung відвідують цю сторінку https://www.aks.ua/uk/catalog/zadnie-kryshki/brand/samsung, щоб придбати задню панель корпусу.

Ремонт телефону після падіння – симптоми пошкодження

 Падіння з висоти може пошкодити матрицю або скло з сенсорною панеллю, деформувати та зруйнувати задню кришку (наприклад, якщо вона зроблена зі скла або пластику) та вивести з ладу електронні компоненти, що знаходяться всередині корпусу. Ушкодження зовнішніх елементів видно неозброєним оком. Дефекти внутрішньої електронної начинки можуть викликати ряд неприємних наслідків залежно від того, яка деталь вийшла з ладу.

 Варто пам’ятати, що сучасні мобільні телефони є складною конструкцією, всередині яких компактно складені різні модулі, тому діагностика несправності потребує спеціальних знань та інструментів.

 Після падіння телефону проблеми можуть виникнути з:

  • включенням пристрою,
  • зарядкою (при пошкодженні зарядного гнізда),
  • роботою інших портів (наприклад, USB, Jack),
  • роботою мікрофона або динаміка,
  • читання SIM-картки,
  • визначенням картки пам’яті (механічна поломка картридера),
  • роботою бічних клавіш та клавіші Home.

Ремонт телефону довірте фахівцям

 Ремонт телефону після падіння, є комплексною послугою, що включає діагностику несправності та заміну пошкоджених елементів. Технічні фахівці розбирають смартфон за допомогою прецизійних інструментів та перевіряє материнську плату та цілісність усієї структури електроніки. Ремонт та заміна пошкоджених елементів змінюється тестами відновленого обладнання за допомогою сертифікованих додатків. Відремонтований смартфон перед поверненням до клієнта завжди проходить додаткову перевірку.

Джерело

Новости Харькова