Прифронтові райони Харківщини знеструмлені

Немає енергетики вздовж лінії фронту у трьох регіонах України.

Дефіциту в енергосистемі немає, однак пошкоджені мережі.

Через пошкодження мереж операторів розподілу, які сталися внаслідок обстрілів окупантами, знеструмлені прифронтові райони Харківської, Запорізької та Херсонської областей. Про це повідомили в національній енергетичній компанії «Укренерго».

«Там, де дозволяє безпекова ситуація, проводяться ремонтні роботи. Ліміти споживання до областей не доводились через відсутність дефіциту потужності в енергосистемі. Однак при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень», — розповіли в «Укренерго».

Споживання сьогодні знаходиться на рівні звичайного робочого дня, дефіциту потужності в енергосистемі немає 12-ту добу поспіль. В «Укренерго» його поки е прогнозують. Аварійно-відновлювальні роботи проводять на всіх пошкоджень об’єктах, однак вони масштабні й складні, тому відновлення вимагає багато часу.

Як писав KharkovNEWS.info, на деокупованих територіях Харківської області без світла залишаються близько 35 000 людей. Електропостачання їм зможуть повернути лише за кілька місяців, оскільки мережі знищені на 80%, проводиться розмінування територій.

Нагадаємо, 10 лютого Росія завдала по Харківській області масованого удару. Ракетами С-300 атакували кілька об’єктів інфраструктури. Десятеро людей дістали поранень. Унаслідок російської атаки частина Харкова залишилася без світла, тепла і води. Поновити їх змогли у суботу 11 лютого. 

Джерело

Новости Харькова