Понад трьохсот будинків у Харкові залишаться без гарячої води на місяць

Води не буде із третього травня.

Відключення пов’язано з проведенням планово-попереджувальних робіт і підготовкою до нового опалювального сезону.

Із середи 3 травня у 330 житлових будинках Салтівського району припинять постачання гарячої води — у 531, 533, 603, 605, 606, 607 мікрорайонах, а також у мікрорайоні «Будмістечко». Про це повідомили у комунальному підприємстві «Харківські теплові мережі».

«До 31 травня планується провести гідравлічні випробування магістральних та внутрішньо квартальних мереж, технічне обслуговування розподільчих камер та ЦТП [центральних теплових пунктів — ред.]», — пояснили у «ХТМ».

Також у цей час будинки підготують до нового опалювального сезону. Повністю відновити постачання гарячої води обіцяють після закінчення профілактичних робіт.

«Колектив КП «Харківські теплові мережі» приносить вибачення за тимчасові незручності та просить мешканців міста із порозумінням поставитися до особливостей роботи підприємства у такий нелегкий час», — звернулися у КП «ХТМ» до харків’ян.

Як писав KharkovNEWS.info, 1 травня гаряче водопостачання відключили у 444 будинках Холодногірського, Новобаварського та Шевченківського районів. У цих будинках гаряче водопостачання буде відсутнє до 1 серпня.

Джерело

Новости Харькова