Понад 50% друкованих видань у Харківській області припинили існування

Найбільше закрилося видань у Куп'янському районі.

Понад половина друкованих видань у Харківській області закрилися.

Найбільше таких газет, які припинили існування, — у Куп’янському районі. Про це повідомив секретар Національної спілки журналістів України, керівник медіа «Обрії Ізюмщини» Костянтин Григоренко в ефірі «Українського радіо».

«Прогноз, який я озвучував у 2022 році, справдився. Понад 50% регіональних газет припинили своє існування. Найбільше закрилося й не виходить газет у Куп’янському районі», — сказав Григоренко.

За словами Григоренка, в Ізюмському районі із чотирьох газ перестали виходити дві (це Борова та Балаклія). Така ж кількість газет закрилася у Красноградському районі. У Лозівському районі з трьох друкованих видань більше не виходить — одна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які книги харківських видавництв заборонили читати в «ЛНР»

Дві газети з трьох припинили існування у Харківському районі. З чотирьох видань на Чугуївщині більше не виходять три (продовжують роботу тільки «Зміївські вісті»). У Богодухівському районі із п’яти газет перестала існувати одна. Крім того, випуски припинили 15 районних друкованих видань.

Як розповів Костянтин Григоренко, 12 видань у Харківській області наразі виходять майже на волонтерських засадах.

«Держава, особливо в час воєнної агресії, повинна підтримувати засоби масової інформації. Пропоную, щоб органи влади укладали договори на висвітлення своєї діяльності, надавали інформацію, фінансову підтримку, щоб українське слово і в друкованому вигляді, і в ефірах постійно звучало», — каже Григоренко.

Джерело

Новости Харькова