Пожежа триває 12 годин: як російські ракети влучили в об’єкт «Нафтогазу» на Харківщині

Горить нафтопереробне підприємство в Ізюмському районі.

Масштабну пожежу продовжують гасити.

Вночі 20 грудня російські окупанти влучили ракетами в один з об’єктів нафтогазової інфраструктури державної компанії «Нафтогаз України» в Ізюмському районі. Після влучання виникла масштабна пожежа. Внаслідок обстрілу ніхто не постраждав. Встановити збитки зможуть після ліквідації вогню. Відповідне відео влучання опублікував голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов.

«Найголовніше — люди не постраждали. Однак внаслідок обстрілу виникла масштабна пожежа, ліквідацією якої наразі займаються фахівці. Збитки оцінимо пізніше після завершення роботи рятувальників, але я впевнений: все зруйноване буде відновлено. На відміну від репутації країни-терориста, яка ще довго лишатиметься вигнанцем на світовій арені», — пояснив Олексій Чернишов.

За інформацією начальника Харківського гарнізону Сергія Мельника, мова йде про нафтопереробне підприємство. Станом на 11:30 пожежу ліквідували на площі 4,5 тисячі квадратних метрів з комунікаціями, однак продовжували горіти резервуари та підземні промислові стоки. Вдень продовжують лунати вибухи. 

Як повідомив KharkovNEWS.info керівник сектору роботи зі ЗМІ Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області Євген Василенко, станом на 13:46 гасіння пожежі на об’єкті нафтогазової інфраструктури в Ізюмському районі триває, локалізувати вогонь поки що не вдалось.

Фото: Генерал Марсель

Нагадаємо, займання сталося близько 2:00 20 грудня.

Джерело

Новости Харькова