Пенсіонерка з Ізюму займалася культурою та спортом в окупантів

Колаборантка змовилася з бойовиками "ЛНР".

Жінці загрожує позбавлення права обіймати певні посади до 15 років.

Слідчі викрили 70-річну жительку Ізюма у співпраці з російськими окупантами. Встановлено, що під час окупації жінка влаштувалася так званим «головним спеціалістом відділу культури, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації Ізюмського району Харківської області». На посаді пенсіонерка готувала документи за своїм напрямком роботи та виконувала вказівки керівника відділу.

«Поважний вік не завадив представниці місцевої інтелігенції піти на змову з армією агресора та бойовиками так званої «ЛНР». Жінка підтримала вторгнення військ рф до України. І пішла працювати на росіян. Головним спеціалістом у відділі культури, молоді та спорту колаборантці вдалося побути недовго — лише три місяці, поки місто не звільнила українська армія», — розповів начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергій Болвінов.

Жінці оголосили підозру за ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Фото: Сергій Болвінов

Як писав KharkovNEWS.info, 50-річна жителька Ізюмського району під час окупації працювала так званим «головним спеціалістом відділу бухгалтерського обліку та звітності тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району». Вона отримала підозру.

Джерело

Новости Харькова