Олег Синєгубов пояснив, чому окупанти хочуть повернути Куп’янськ

Від початку лютого росіяни намагаються прорвати оборону на Куп'янському напрямку.

Щодня у зведеннях Генштабу фігурують населені пункти на Куп’янському напрямку.

Окупанти намагаються прорватися на Куп’янський плацдрам ЗСУ як з тимчасово окупованої території, так і з Російської федерації. Уже кілька разів кремлівські пропагандисти повідомляли про захоплення села Гряниківка, але Сили оборони тримають позиції.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов упевнений, що росіяни й надалі намагатимуться повернути втрачені восени позиції саме на цьому напрямку, адже із захопленням Куп’янська вони могли б дуже скоротити «плече» доставки живої сили та боєприпасів.

«Постійними обстрілами на Куп’янському напрямку ворог тероризує мирне населення та намагається промацати нашу оборону, щоб спробувати покращити своє тактичне становище. Ворог більшими силами намагається прощупати слабкі місця і сконцентрувати більше удари, щоб відбити втрачені восени позиції. У них заважка логістика, а там великий залізничний вузол, і він їм вкрай необхідний», — повідомив Синєгубов під час телемарафону.

За словами очільника ХОВА, найближчим часом Харківі Харківська область будуть під ураженням, росіяни намагатимуться розтягнути лінію фронту.

Евакуація людей із населених пунктів на Куп’янському напрямку триває. За 22 лютого вдалося вивезти близько 30 людей. Евакуацією займаються волонтери і благодійні організації.

нагадаємо, раніше Синєгубов повідомив, що найближчим часом російська армія може висунутися щонайменше на трьох напрямках, на одному із яких штурмові дії тривають більше двох тижнів. Поки що на інших великого угруповання військ РФ немає.

Джерело

Новости Харькова