Окупанти вели наступ у Харківській області

Загарбники продовжують обстрілювати Харківщину.

Росія завдала ударів по десяти населених пунктах у Харківській області.

Біля села Синьківка Петропавлівської громади Куп’янського району російські окупанти проводили наступ, успіху не мали. На Куп’янському напрямку під обстріли потрапили п’ять населених пунктів. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

«На Куп’янському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії поблизу населеного пункту Синьківка. Ворожих обстрілів зазнали Тополі, Красне Перше, Новомлинськ, Дворічна та Западне Харківської області», — розповіли у Генштабі ЗСУ.

За інформацією Генштабу, окупанти зосереджують основні зусилля на веденні наступів на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, зазнають чималих втрат.

На Слобожанському напрямку ознак формування наступальних угруповань загарбників не зафіксували. Тут були обстріляні населені пункти Окіп, Байрак, Вовчанськ, Охрімівка та Нестерне у Харківській області

Як писав KharkovNEWS.info, 16 квітня, у Великдень, окупанти продовжували обстрілювати Харківщину. Під обстрілами перебували населені пункти Харківського, Куп’янського, Чугуївського та Ізюмського районів. Пошкоджені будинки, сталися пожежі.

Джерело

Новости Харькова