Не використали моменти: як зіграли харківські клуби у черговому турі УПЛ

Обидві зустрічі жовто-синіх пройшли з рахунком 0:0.

Жодного гола не забили учасники зустрічі «Ворскла»-«Металіст 1925», яка пройшла сьогодні у Полтаві в рамках 18 туру УПЛ.

«Ми, як і «Ворскла», налаштовувалися сьогодні на перемогу. По грі було видно, що обидві команди хотіли виграти. Нічия… У нас були дуже хороші моменти, але ми їх не використали. У Полтави також були свої моменти. Нічого, ми рухаємося далі», — прокоментував підсумок матчу тренер М1925 Олег Голодюк.

Матч на 76-й хвилині перервала повітряна тривога. Зі півгодини команди повернулись на поле, але так і не спромоглись відкрити рахунок.

Такий же — нульовий — підсумок матчу «Металіст» — «Олександрія», який відбувся напередодні.

«Ми знали, що на нас чекає дуже важка гра, тому що «Олександрія» — це хороша команда. Ми намагалися зіграти якомога краще. Я думаю, що нічия — це справедливий підсумок цього матчу…», — прокоментував гру виконувач обов’язків головного тренера «Металіста» Періца Огнєнович.

Наступну зустріч у рамках 19 туру Української Прем’єр-ліги «Металіст 1925» проведе з СК «Днепр-1» у неділю, 2 квітня, початок — о 14:00.

«Металіст» проведе наступний матч з «Колосом» у суботу, 1 квітня, о 13:00.

Як писав KharkovNEWS.info, мурал із Ярославським у Харкові остаточно зафарбували