Наснився павук: як тлумачити сон

До павуків у людей ставлення неоднозначне. Хтось їм симпатизує, а хтось відчуває перед цими восьмилапими створіннями панічний жах. Як тоді трактувати сон, у якому ви побачили павука? Популярні сонники допоможуть у цьому питанні.

Ісламський сонник

Якщо вам наснився павук, то найближчим часом вам належить спілкування з неприємними людьми. Це спілкування матиме для вас негативні наслідки. Є ймовірність, що ви втратите гроші чи під загрозою опиниться ваша репутація. Важливо при тлумаченні зважати ще й на такі деталі:

 • Побачити, як павук на павутинці піднімається вгору — до появи нових членів сім’ї.
 • Якщо павук плете гарне павутиння, то ваші взаємини із родичами стануть теплішими.

Порожнє павутиння попереджає про можливі фінансові проблеми.

Сонник Ванги

Людина, якій наснився павук, має готуватися до важливої ​​розмови. Є ймовірність, що під час цієї розмови ви розберетеся з давніми проблемами, які залишалися актуальними для вас борговим часом. Чим більше павуків навколо вас і чим вони страшніші, тим більше складних завдань вам вдасться обговорити.

 • Якщо вам приснився чорний павук серед білих родичів, незабаром у вас з’явиться цікавий шанувальник.
 • Спостерігати павука за роботою – до матеріальної стабільності.
 • Великий павук в оточенні маленьких сниться до конфліктів із родичами на фінансовому ґрунті.

Дуже добрий знак – один великий павука. Він віщує кар’єрне зростання і визнання оточуючими ваших досягнень.

Сонник Феломени

Павук попереджає сновидця про те, що за його спиною плетуться інтриги. Є великий ризик, що той, хто побачив такий сон, потрапить у непрості обставини.

Аналізуючи свій сон, враховуйте такі деталі:

 • Якщо павутиння розташовується в темряві, то ви неуважні, через що й ризикуєте потрапити в халепу.
 • Отруйний павук попереджає про небезпеку, яку ви через незнання проігнорували.

А ось невеликий павучок на світлій павутинці віщує домашній затишок та умиротворення.

Сонник Юнони

За сонником Юнони павук свідчить про вашу високу працездатність. Ви охоче присвячуєте час роботі та отримуєте від цього процесу задоволення. Але деталі сну відкривають додаткові значення:

 • Якщо павук знаходиться всередині павутиння, це означає, що ви заплуталися, потрапивши у свої власні мережі.
 • Наближення вам величезного павука є сном домінування. Причому він може говорити як про ваше прагнення контролювати оточуючих, так і про їхні спроби контролювати вас.

Велика кількість маленьких павучків віщує численні насолоди. У вас у житті починається сприятливий у всіх відношеннях період.

Сонник Міллера

З погляду відомого психолога, такий сон звертає увагу на недоброзичливців, які плетуть інтриги за спиною сновидця і прагнуть йому тим чи іншим способом нашкодити. Швидше за все, в ролі таких недоброзичливців виступають члени сім’ї або колеги по роботі. Постарайтеся згадати, що саме ви робили у своєму сні:

 • Спроби зловити павука обіцяють робочі успіхи.
 • Якщо ви вбиваєте павука, то на вас чекає сварка з дорогою вам людиною.
 • Якщо ви знайшли укус павука, то готуйтеся до проблем у реальному житті.

Павук, який метушиться на своєму павутинні, означає гармонію в будинку та сім’ї. Доторкнутися до павутиння — добрий знак. На вас чекають успіхи у вашій кар’єрі.

Сонник Фрейда

Відомий психоаналітик при трактуванні цього сну рекомендував звертати увагу на підлогу сновидця. Якщо сон побачила жінка, їй доведеться налагоджувати своє особисте життя. Можливо, навіть шукати нового партнера і посилено працювати над своїми відносинами з представниками протилежної статі. Якщо сон наснився чоловікові, то його попереду чекає якась спокуса, можливе виникнення любовного трикутника.

Згадуючи свій сон, зверніть увагу на такі деталі:

 • Побачити павутину — до проблем із партнером і навіть можливого розлучення.
 • Якщо павук мертвий, то партнери несумісні у сексуальному плані.

Бачити, як вас переслідує павук, снитися до появи нав’язливого шанувальника чи шанувальниці. Якщо ви намагаєтеся втекти від павука, це свідчить про ваше прагнення втекти від проблем і не помічати очевидного.

Сонник Нострадамуса

Мішель Нострадамус сприймав сон з павуком позитивно. Людина, яка побачила такий сон, скоро зможе вирішити давні проблеми. Якщо павук агресивний і намагається нападати, то можливі сварки у колективі та навіть нападки та претензії з боку колег.

 • Якщо ви проганяєте павука, вам вдасться налагодити стосунки з тими, з ким раніше конфліктували.
 • Розплутувати павутину означає покращення стосунків усередині сім’ї.

Тримати павука в долонях — до отримання подарунка від людини, яка важлива для вас. Цей подарунок буде зроблено несподівано і, можливо, навіть таємно.

Важливим є також час, коли ви побачили сон. Якщо він наснився вам із четверга на п’ятницю, то у вашому житті скоро відбудуться важливі та серйозні зміни. На вас намагається впливати значна людина. Ось тільки невідомо, чи позитивні його мотиви.

Сонник Лоффа

По соннику Лоффа павук віщує деякі зміни у роботі. Вбити павука – це добрий знак. Він означає, що ви зможете розібратися з усіма своїми конкурентами та недоброзичливцями, а у справах розпочнеться підйом. Важливими є ще й такі деталі:

 • Побачити павука на павутині – до робітничих успіхів.
 • До вас наближаються два павуки — до закидів та претензій з боку людей, які до вас погано ставляться.

Якщо вам наснилося безліч павуків, то це до хороших новин та приємних знайомств.

Сонник Цвєткова

Павук, який плете своє павутиння, сниться до швидкого прибутку. Павучок, який піднімається вгору павутинням, віщує виконання давної мрії. Є у Цвєткова і додаткові трактування цього сну:

 • Самотній павук сниться до важливої ​​деталі, яку ви впритул не помічаєте.
 • Павутина без павука означає неприємну для вас розмову.

Якщо ви виметаєте з дому павутиння та павуків, то такий сон сниться до придбання нерухомості та покращення житлових умов.

Сонник Хассе

Цей сонник трактує сон про павука у дуже позитивному ключі. Згідно з ним, на сновидця чекає щасливе майбутнє. Особливо добре, якщо павук плете міцну і велику павутину. Численна павукова сім’я – до поповнення в сім’ї. Є в соннику Хассе і додаткові трактування сну про павука:

 • Зелений павук — до фінансового прибутку та підвищення соціального статусу.
 • Павук, який спускається зверху, сниться до дорогих та приємних покупок.
 • Підмітати павутину — до сімейного клопоту.

Сни з павуками трактуються по-різному, але практично завжди вони звертають увагу на найближче оточення сновидця. Звертайте увагу на деталі, адже саме вони допоможуть вам правильно розшифрувати свій сон.

Джерело

Новости Харькова