На війні загинув оператор протитанкового взводу з Харківщини

Україну обороняв житель Краснокутської громади.

Владиславу Гусю було 24 роки.

П’ятого січня під час виконання бойового завдання загинув житель Краснокутської громади Владислав Гусь. Він отримав вибухову травму. Про це повідомили у Краснокутській селищній раді.

«Світла пам’ять та низький доземний уклін воїну-захиснику, який поклав своє життя за майбутнє України, за її незалежність та свободу. Щирі співчуття рідним та близьким Владислава», — сказано у повідомленні.

За інформацією селищної ради, Владислав Гусь народився у 1999 році. 15 липня 2022 року його призвали на військову службу за контрактом. Він був солдатом, служив оператором 2-го протитанкового взводу роти вогневої підтримки у своїй військовій частині.

Також про загибель Владислава Гуся повідомили у Харківському державному автомобільно-дорожньому фаховому коледжі. Владислав Гусь закінчив цей коледж у 2021 році, навчався на дорожньому відділенні.

Владислав Гусь. Фото: Краснокутська селищна рада

Як писав KharkovNEWS.info, 31 грудня біля селища Новоселівське (Сватівський район Луганської області) загинув військовий Олександр Сильченко з Близнюківської громади. Йому було 28 років.

Джерело

Новости Харькова