На війні загинули двоє мешканців Харківщини та студент харківського вишу

Про загибель захисників повідомили на Валківщині, Красноградщині та у ХНПУ ім. Сковороди.

На війні загинули мешканці Харківської області Віктор Клименко, Юрій Демченко та студент харківського університету Кирило Баєв.

Віктор Клименко отримав смертельне поранення під час виконання бойового завдання в районі села Парасковіївка у Бахмутському районі Донецької області. Йому було 37 років. Попрощалися з військовим сьогодні, 1 лютого. Про це повідомили у Красноградській міській раді.

Віктор Клименко. Фото: Красноградська міськрада

Про загибель Юрія Демченка повідомили у Валківській міській раді. Він народився 1 листопада 1979 року у селі Високопілля на Валківщині. Закінчив місцеву школу, здобув професію тракториста. У 1997 пішов служити до Збройних сил України, строкову службу проходив до 1999 року. Попрощалися з військовим сьогодні, 1 лютого.

«Повернувшись у рідне село, сумлінно працював трактористом та водієм, за що був відзначений подяками й грамотами. Мав багато друзів, завжди готовий був прийти на допомогу, користувався авторитетом в односельців», — зазначили у Валківській міськраді.

Фото: Валківська міськрада

Кирило Баєв загинув біля міста Соледар у Бахмутському районі Донецької області. Він був студентом факультету фізичного виховання і спорту Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. Військовому був 21 рік.

«Цьогоріч він мав би писати бакалаврську дипломну роботу, натомість склав найтяжчий іспит на людяність і загинув визволяючи Україну, — розповіли у ХНПУ ім. Сковороди. — Кирило залишиться в нашій пам’яті як Людина щира та відкрита, з незламним характером, силою волі, мужністю, невичерпною енергією та активною громадянською позицією».

ХНПУ ім. Сковороди залишив реквізити банківської картки батька Кирила Баєва, за якою можна допомогти родині загиблого: 4149 3900 0012 4866.

Кирило Баєв. Фото: ХНПУ ім. СковородиКирило Баєв. Фото: ХНПУ ім. Сковороди

Як писав KharkovNEWS.info, 24 січня у боях біля міста Соледар у Бахмутському районі на Донеччині загинув військовий із Борівської громади Роман Мулеров. Йому було 44 роки.

Джерело

Новости Харькова