На війні ветеран АТО з Харківської області

Військового поховають у Краснокутській громаді.

Олегу Голубу було 48 років.

2 березня на війні загинув військовий із Краснокутської громади Олег Голуб. Про це повідомили у Краснокутській селищній раді.

Олег Голуб народився 12 вересня 1974 року у селі Ковалівка, жив у селищі Краснокутськ. Україну захищав з 2014 року. У перший день повномасштабного вторгнення добровільно доєднався до Збройних сил України. Служив розвідником.

«24 лютого 2022 року добровільно взяв до рук зброю, щоб боронити кордони нашої країни, визволяв Херсон, брав участь у боях за Бахмут. Ціною власного життя наш воїн відвойовував мир і спокій для своєї країни. Загинув Голуб Олег 02 березня 2023 року», — розповіли у Краснокутській селищній раді.

Попрощаються із захисником у суботу 4 березня. Його поховають на цвинтарі у селі Березівка (Рябоконівський старостинський округ).

«Просимо всіх жителів Краснокутської громади віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого Захисника, який поклав своє життя за свободу і незалежність України, створивши живий коридор пошани та подяки», — звернулися у Краснокутській громаді.

Фото: Краснокутська селищна рада

Як писав KharkovNEWS.info, 27 лютого у місті Бахмут Донецької області загинув військовий Олексій Вітер. Він народився у 1978 році, жив у селищі Докучаєвське Роганської громади.

Джерело

Новости Харькова