На ремонт пошкоджених через обстріли будинків у Харкові дали 150 мільйонів гривень

Рішення ухвалили на сесії міськради.

У мерії збільшили видатки на ремонт будинків, внутрішньобудинкових систем тепло- та водопостачання, вулично-дорожньої мережі.

28 лютого на позачерговій сесії Харківської міської ради депутати внесли зміни до бюджету Харківської міської територіальної громади на 2023 рік. Про це повідомили у Харківській міській раді.

«Це пов’язано з надходженням субвенції на здійснення переданих видатків у сфері освіти в сумі 76,2 млн грн»,  — пояснили у міськраді.

Крім того, за рахунок вільного залишку та перерозподілу вдалося збільшити видатки на деякі сфери. Зокрема, на відновлення житлового фонду, пошкодженого через обстріли, дали додатково 150 мільйонів гривень, на поточний та капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем теплопостачання, постачання холодної та гарячої води —  110 мільйонів гривень.

На реконструкцію й капремонт вулично-дорожньої мережі дадуть ще 40 мільйонів гривень, забезпечення безперебійного функціонування комунальних підприємств та установ — 105,5 мільйона гривень.

На фінансування військових частин за комплексною програмою розвитку цивільного захисту, підвищення рівня громадської безпеки та забезпечення заходів щодо підготовки територіальної оборони Харківської міської територіальної громади на 2018-2025 роки планують направити 31,5 мільйона гривень.

Як писав KharkovNEWS.info, станом на 8 лютого у Харкові пошкоджені через війну 6116 будівель та споруд. Серед пошкоджених об’єктів 3352 — це багатоквартирні житлові будинки, 1809 — приватні будинки, 280 — дитячі садки, школи та вищі заклади освіти, 77 — заклади охорони здоров’я, 174 — адміністративні будівлі та споруди соціальної інфраструктури, 424 — інші об’єкти, у тому числі комунальної та критичної інфраструктури, споруди комерційного призначення. 

Джерело

Новости Харькова