На Донбасі загинули двоє військових із Харківської області

Про загибель бійців повідомили у Борівській та Дергачівській громадах.

На війні загинули двоє захисників із Харківщини — Юрій Соляник та Олексій Варич.

20 лютого під час виконання бойового завдання біля міста Бахмут у Донецькій області смертельне поранення отримав уродженець села Піски-Радьківські Юрій Соляник. Йому було 42 роки, у бійця залишилася дружина, два сини та брат. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

«Він відстоював незалежність і територіальну цілісність рідної держави, боронив мир і спокій кожного з нас у складі 93-ї бригади  «Холодний Яр», — розповіли у Борівській селищній раді. — Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Розділяємо біль скорботи. Юрій Соляник завжди житиме у наших серцях і нашій пам’яті».

Юрій Соляник. Фото: Борівська селищна рада

Про загибель Олексія Варича повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації В’ячеслав Задоренко. Олексій Варич був родом із міста Дергачі. Долучився до Збройних сил України у червні 2022 року, був навідником гранатометного взводу. Служив у 92-й окремій механізованій бригаді ім. кошового отамана Івана Сірка. Загинув 24 лютого у боях біля села Куземівка на Луганщині.

«На момент гибелі чоловіку було 45 років. Десятки людей прийшли вшанувати героя на Солофонівське кладовище. В Олексія залишались дружина Олена, 20-річний син Максим та 19-річна донька Дар’я. Дергачівці пам’ятатимуть тебе як добру, хоробру, порядну і щиру людину!», — зазначив В’ячеслав Задоренко.

Олексій Варич. Фото: В’ячеслав Задоренко

Як писав KharkovNEWS.info, на війні загинули два бійці — Віталій Лавро із Богодухівської громади та Михайло Козлов із Краснокутської громади.

Джерело

Новости Харькова