На Будинок рад у Харкові вже витратили 10 мільйонів гривень

Закуплені послуги з аварійних робіт.

Вартість аварійних робіт у Будинку рад склає 10,2 мільйона гривень.

Департамент капітального будівництва Харківської обласної військової адміністрації уклав угоду з компанією «Трест-Житлобуд-1» щодо проведення аварійних робіт у Будинку рад по вулиці Сумській, в який влучили у березні російські ракети. Про це пише Харківський антикорупційний центр із посиланням на систему публічних закупівель.

«Угода на проведення аварійних робіт була укладена 5 грудня. А проплати зроблені до кінця місяця. Поки що звіту про укладену угоду у системі «Прозорро» немає», — розповіли у ХАЦі.

Нагадаємо, Будинок рад у Харкові Росія обстріляла 1 березня. У центр влучили двома крилатими ракетами. Через обстріл загинула 31 людина, будівля зазнала значних пошкоджень. Будинок рад є пам’яткою архітектури.

У грудні стало відомо, що Будинок рад законсервували для того, аби не було більших руйнувань через опади. Пізніше зроблять експертизу та проєкт відбудови.

За словами голови ХОВА Олега Синєгубова, фасад Будинку рад планують зберегти, проте всередині це буде нова будівля, оскільки там багато руйнувань і доведеться все відбудовувати заново.

Джерело

Новости Харькова