Мінаєва привітала волонтерів зі святом і подякувала за допомогу

Мер Чугуєва відзначила ріст кількості людей з великим серцем

Мер Чугуєва Галина Мінаєва привітала волонтерів з їх святом. Вона відзначила, що 5 грудня вітають всіх, хто хоч раз допомагав і не залишався байдужим.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, пишуть новини Чугуєва.

Галина Мінаєва відзначила, що сьогодні у всьому світі відзначається свято всіх, хто приєднався до волонтерського руху. В Україні цей рух займає особливе місце. Ці люди з великим серцем надають допомогу військовим, населенню і навіть чотирилапим друзям у надзвичайних ситуаціях, під час бойових дій.

В складні часи українські волонтери розуміють всю відповідальність за майбутнє. Також Мінаєва заявила, що з початком повномасштабного вторгнення в Україні лише збільшилась кількість тих, хто допомагає і не залишається осторонь.

«Це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.   Дякую всім, хто в цей нелегкий час присвячує свій талант, енергію та виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди.   Щиро бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного затишку, вдячності від людей, миру у ваших домівках та в нашій країні» – відзначила Мінаєва.

Джерело

Новости Харькова