Мешканець Харківської області проведе 15 років за гратами за убивство вагітної дружини

Зміївський районний суд Харківської області виніс вирок.

Чоловік забив вагітну дружину під час сварки.

19 грудня Зміївський районний суд Харківської області визнав винним 50-річного чоловіка, який убив вагітну дружину, та призначив йому покарання у вигляді 15 років ув’язнення. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, вбивство сталося у вересні 2020 року. Чоловік був удома зі своєю дружиною, яка перебувала на сьомому місяці вагітності. Подружжя посварилося. Під час сварки чоловік бив дружину руками та ногами по всьому тілу. Пізніше жінка померла.

Також слідчі з’ясували, що у 2020 році чоловіка уже було засуджено за умисне легке тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 125 Кримінального кодексу України). Тоді йому призначили 200 годин громадських робіт. Однак правопорушник ухилився від покарання.

Наразі чоловік визнаний винним за п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисно вбивство вагітної жінки) та ч. 2 ст. 389 (ухиляння від покарання, не пов’язаного з позбавленням волі) Кримінального кодексу України. Триває строк на апеляційне оскарження.

Як писав KharkovNEWS.info, родина проживала у селі Стара Покровка Чугуївського району. Жінці було 37 років. Тоді слідчі повідомляли, що чоловік був п’яним.

Джерело

Новости Харькова