Мешканцям громади у Харківській області заборонили продавати алкоголь

Рішення ухвалили у Вільхуватській громаді.

Заборона діятиме під час війни.

Із суботи 14 січня у Вільхуватській громаді (Куп’янський район) буде заборонений продаж алкоголю. Продавати не будуть, у тому числі пиво та слабоалкогольні напої. Про це повідомив начальник Вільхуватської сільської військової адміністрації Куп’янського району Євген Шаповал.

«Установити заборону торгівлі алкогольними напоями й речовинами, виробленими на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої, на території Вільхуватської сільської територіальної громади з 00:00 14 січня 2023 року на період дії воєнного стану в Україні», — сказано у розпорядженні, підписаному Євгеном Шаповалом.

Начальник Вільхуватської сільської військової адміністрації рекомендував відділенню поліції №1 Куп’янського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області посилити контроль за недопущенням продажу алкоголю на території громади.

Документ: Євген Шаповал

Як писав KharkovNEWS.info, 14 грудня продавати алкоголь заборонили у Борівській громаді (Ізюмський район). У листопаді таку заборону ввели на території населених пунктів Слатинського, Прудянського, Козачолопанського, Проходівського, Токарівського та Русько-Лозівського старостинських округів Дергачівської міської ради.

Джерело

Новости Харькова