Колаборантці з Ізюмщини оголосили підозру

Жінка змовилася з представниками так званої "ЛНР".

Мешканка Ізюмщини працювала на окупантів понад чотири місяці.

29 травня слідчі оголосили підозру 50-річній жительці Харківщини, яка під час окупації влаштувалася так званим «головним спеціалістом відділу бухгалтерського обліку та звітності тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району».

Встановлено, що жінка добровільна стала співпрацювати із загарбниками. 

«Зловмисниця здійснювала діяльність на займаній посаді та виконувала розпорядження, надані так званим «головою військово-цивільної адміністрації Ізюмського району». На посаді зловмисниця перебувала з травня до вересня минулого року», — розповіли у Головному управлінні Нацполіції у Харківській області.

За інформацією начальника слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергія Болвінова, підозрювана змовилася із представниками «ЛНР», які тоді окупували частину Харківщини. Вони створили незаконну «адміністрацію» та «відділ бухгалтерського обліку» й поставили керувати ним цю жінку.

Підозру жінці оголосили за ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Колаборантці загрожує від 10 до 15 років позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю з конфіскацією майна або без такої.

Як писав KharkovNEWS.info, 46-річна жителька Ізюму працювала при загарбниках «головним спеціалістом відділу кадрового забезпечення тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району». Обіцяну зарплатню вона так і не отримала — працювала безоплатно за макарони та тушкованку.

Джерело

Новости Харькова