Кабмін звільнив усіх заступників міністра оборони

Міноборони хочуть "повністю оновити".

Звільнені всі заступники міністра оборони України, перший заступник залишається на посаді.

18 вересня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про звільнення шести заступників міністра оборони України та державного секретаря Міноборони. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Згідно з рішенням, звільнені:

  • Володимир Гаврилов — заступник міністра оборони України;
  • Ростислав Замлинський — заступник міністра оборони;
  • Ганна Маляр — заступник міністра оборони;
  • Денис Шарапов — заступник міністра оборони;
  • Андрій Шевченко — заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції;
  • Віталій Дейнега — заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • Костянтин Ващенко — державний секретар Міноборони України.

Зазначимо, першого заступника міністра оборони, генерал-лейтенанта Олександра Павлюка Кабмін не звільнив. Згідно із законодавством, якщо звільняють міністра, то мають звільнити і його заступників та першого заступника.

Як пише «Українська правда» з посиланням на високопоставлені джерела, усі заступники міністра оборони подали заяви про звільнення добровільно після того, як про це попросив новий міністр оборони Рустем Умєров. На свої посади вони не повернуться.

«Наразі тривають консультації щодо кандидатів у заступники міністра оборони. Джерело, наближене до Міноборони, зазначило, що «йде повне оновлення», — повідомляє «Українська правда».

Як писав KharkovNEWS.info, про кадрові зміни у Міністерстві оборони України повідомив президент Володимир Зеленський 3 вересня. Наступного дня міністр оборони Олексій Резніков написав заяву про звільнення. 5 вересня Верховна Рада звільнила Резнікова. Відставка Резнікова відбулася після розслідувань про державні закупівлі для українських військових, на яких були завищені ціни.

6 вересня Верховна Рада України призначила міністром оборони Рустема Умєрова. Раніше Умєров очолював Фонд державного майна.

Джерело

Новости Харькова