«Інфраструктурні руйнування в Харкові — колосальні», — Ігор Терехов

Пошкоджень зазнала енергетична система.

Мешканці Харкова можуть перечекати блекаут у «пунктах незламності».

Після обстрілу 16 грудня у Харкові зафіксовані колосальні руйнування інфраструктури, зокрема, в  енергетичній системі. Усувати наслідки обстрілів уже почали. Про це повідомив харківський міський голова Ігор Терехов.

«Сьогодні наш ворог знову обстріляв місто Харків. Є колосальні інфраструктурні руйнування, це насамперед енергетична система. Наші комунальні служби разом з енергетиками вже почали усувати те, що накоїв ворог», — сказав Терехов у своєму відеозверненні.

Наразі Харків залишається без електрики, тепла та води. Харків’яни можуть перечекати блекаут у «пунктах незламності». Також зарядити гаджети та отримати безкоштовні гарячі напої можна в метрополітені.

«Я прошу вас поставитися з терпінням до того, що зараз відбувається. Я знаю, що у ваших будинках немає світла, відсутнє опалення, припинено подачу води. Прошу вас скористатися «пунктами незламності». Там вас забезпечать харчуванням та гарячими напоями, а також ви зможете підзарядити мобільні телефони», — звернувся до харків’ян Ігор Терехов.

Як писав KharkovNEWS.info, 16 грудня вранці російські військові завдали удари по критичній інфраструктурі Харківської області. Усього випустили десять ракет. Постраждалих через обстріли, на щастя, немає. 

Джерело

Новости Харькова