Як за кольором очей дізнатися характер людини: основні секрети

Наша зовнішність багато в чому визначає внутрішній світ. Тому немає нічого дивного в тому, що кольором очей можна визначити риси особистості людини.

Блакитні очі

Люди, що народилися з цим кольором райдужної оболонки, дуже емоційні. А ще їм властива зарозумілість. Вони легко закохуються і ще легше закохуються. Незважаючи на легковажність, завжди знають, чого хочуть. А ще чудово знають, як досягти бажаного.

Блакитний колір буває різних відтінків.

 • Якщо у людини очі темно-блакитні, то вона високо цінує власний комфорт. А ще дуже наполегливий, хоч часом і нестримний.
 • Люди, очі яких забарвлені у світлий відтінок блакитного, відрізняються чутливістю і навіть вразливістю.
 • Якщо у вас очі сіро-блакитні, то ви можете похвалитися гарним самовладанням. З таких людей, як ви, виходять відмінні лідери, тому що ви дуже вимогливі як до інших, так і до самого себе.

Блакитнооким часом буває складно порозумітися з оточуючими. У прагненні відстояти правду вони часто опиняються у центрі конфліктів.

Сірий колір райдужки

Сіроокі люди вміють і люблять працювати. Вони відрізняються розважливістю та терплячістю. Вкрай рідко бувають амбітними. Тому з них не завжди виходять добрі керівники, але кращого співробітника часом просто не знайти. Вміють розпоряджатися грошима та будувати міцні стосунки. До своєї другої половинки ставляться з ніжністю та повагою.

Від відтінку очей залежать також деякі особливості характеру:

 • Якщо очі темно-сірі, то їхні володарі рішучі, наполегливі та впевнені у своїх силах.
 • Якщо у вас очі сірі, але із зеленуватим або золотавим відтінком, то ви відрізняєтесь боязкістю, але при цьому дуже життєлюбні.

Люди з сірими очима постійно навчаються та розвиваються. Це дозволяє їм досягати у роботі великих результатів.

Зеленоокі люди

Це дуже чуйні особи, схильні до емпатії. Вони завжди готові прийти на допомогу, вислухати проблеми іншої людини, дати їй корисну пораду. Здатні повністю віддаватися кар’єрі та сім’ї. А ще нерідко мають творчі таланти.

 • Якщо очі за своїм відтінком ближче до блакитного, то їхні власники завжди знаходяться у пошуках внутрішнього балансу — між різними сферами свого життя, між голосом розуму та покликом серця.
 • Якщо очі зелені, але з карим відтінком, то це люди принципові, вони вміють терпіти і здатні любити. Вони чесні в роботі та сімейних стосунках, з радістю присвячують час дітям та піклуються про літніх батьків.

Зеленоокі люди можуть похвалитися тією дивовижною чарівністю, яка відчиняє перед ними двері, що раніше залишалися зачиненими. Ці люди не прагнуть підкорювати вершини, але при цьому впевнено і безперервно рухається назустріч своєму щастю.

Очі карого кольору

Люди з таким кольором очей — дуже емоційні, пристрасні та привабливі. Їх комфорт не залежить від думки чи оцінки оточуючих. Вони знають собі ціну і вміють жити по-справжньому. Такі особистості легко привертають увагу і без проблем стають душею будь-якої компанії. У відносинах часто імпульсивні і йдуть щодо емоцій.

Що ж можна сказати, ґрунтуючись на особливостях відтінку карих очей?

 • Якщо очі світлі, їх власники воліють побути віч-на-віч із собою. Вони захоплюються роботою, багато уваги приділяють саморозвитку. Часто бувають злопам’ятні.
 • Якщо ваші карі очі мають сірий відтінок, то ви часто буваєте непередбачуваними, чим іноді дивуєте своїх рідних та друзів. Деколи вам буває складно зближуватися з новими людьми.

Кароокі люди можуть бути запальними, але потім вони так само швидко заспокоюються. Інакше кажучи, саме вони найчастіше і починають, і закінчують сварки.

Очі мають чорний колір

Це горді особи, які люблять і себе, та інших. Вони сповнені енергії та пристрасті, часом можуть поводитися зухвало і навіть нестримно. Але навіть надмірна емоційність не відштовхує від них людей. Навпаки, саме власники очей глибокого чорного кольору завжди оточені прихильниками.

Всі перелічені вище риси можуть проявлятися сильніше або слабше залежно від того, який відтінок мають чорні очі:

 • Якщо відтінок ближче до кареми, то у цих людей дуже сильна інтуїція.
 • Якщо відтінок синій, то володарі таких очей — чудові логіки, здатні вирішити навіть найскладніші завдання.

Люди з чорними очима люблять полоскотати собі нерви, а тому часто вплутуються в небезпечні пригоди.

А якщо очі змінюють свій колір?

Вкрай рідко зустрічаються люди, райдужка очей яких може змінювати свій колір залежно від погоди, освітлення, оточення або навіть настрою цих людей. Такі люди часто бувають занурені у свої думки.

 • Жінки з очима-хамелеонами легковажні та емоційні. Вони здатні впоратися з будь-якою проблемою, що виникла, з усіх ситуацій завжди виходять переможцями.
 • Чоловіки з мінливим кольором очей люблять долати складнощі та випробування. Як правило, у житті вони дуже успішні.

Люди з такими незвичними очима люблять усе незвичне. І вони постійно відкривають нові грані як в навколишньому світі, так і в собі.

Коли очі мають одночасно і сірий відтінок, і зелений

Ці люди – прагматики. Вони відкриті і чуйні, але в той же час звикли дивитися на навколишній світ без рожевих окулярів. Відповідальні як у робочих питаннях, так і у побудові відносин зі своєю другою половинкою.

 • Жінки не терплять обману, вони прямолінійні та чесні.
 • Чоловіки відрізняються добрим серцем і водночас жорстким характером.

Часто люди з такими цікавими очима можуть похвалитися різними творчими талантами. Наприклад, вони пишуть пісні чи добре малюють.

Проаналізувавши колір очей близької вам людини, ви зможете краще зрозуміти її характер. А це означає, що знайти підхід до нього вам тепер буде набагато легше.

Джерело

Новости Харькова