Харківський зірковий кіт Степан одружився

Обраницею знаменитості стала котиця з Франції.

Зірковий блогер кіт Степан одружився.

Відомий харків’янин зробив пропозицію «лапки та серця» своїй подружці Стефанії, з якою познайомився у Львові влітку минулого року, коли повернувся до України з Франції. У Харків парочка переїхала у грудні.

Стефанія і Степан. Фото: Instagram Степана

Молодята зареєстрували шлюб в комунальному підприємстві «Щасливе місто». На церемонії Степан був у чорній краватці, а Стефанія обрала бант білого кольору, традиційного для наречених. 

«Не стримуйте своїх емоцій, освідчуйтесь, кохайте один одного, життя одне! Стефанія, кохаю тебе!», — повідомив Степан у своєму Instagram.

Свідоцтво про шлюб. Фото: Instagram Степана

Чотирилапим навіть видали справжнє свідоцтво про шлюб. У ньому вказано, що Стефанія — громадянка Франції, їй лише один рік. Наречений значно старший, має вже 13 років.

Нагадаємо, кіт Степан живе на Північній Салтівці у Харкові. На його Instagram підписалося більше мільйона людей На початку березня кіт разом зі своїми господарями виїхав з Харкова, у Франції займався благодійністю і збирав гроші на допомогу тваринам з України. Зараз Степан і Стефанія знову живуть в Харкові на Салтівці.  

Джерело

Новости Харькова