Харківський спецпідрозділ набирає бійців

Набір рекрутів відкрив KRAKEN.

У спецпідрозділ потрібні люди з гарною фізичною та психологічною підготовкою.

Харківський спецпідрозділ KRAKEN оголосив про набір бійців. Охочі можуть заповнювати анкети. Долучитися до спецпідрозділу можуть як військові, так і цивільні. Про це повідомив начальник штабу спецпідрозділу KRAKEN Костянтин Немічев.

«Ми поновлюємо набір рекрутів на КМБ [курс молодого бійця — ред.] до штурмової роти нашого підрозділу. Не зволікай! Якщо ти цивільна людина, маєш гарну фізичну та психологічну підготовку, та хочеш потрапити до спецпідрозділу KRAKEN, заповнюй анкету. Якщо ти вже військовий та маєш бажання перевестися до нас з іншого підрозділу, ця анкета для тебе», — розповіли у спецпідрозділі.

Цивільні, які хочуть долучитися до KRAKEN, можуть заповнювати анкету за посиланням тут. Для військових посилання на анкету знаходиться тут. В описі до анкет зазначено, що задача KRAKEN — захищати не тільки Харків, а й всю Україну.

У спецпідрозділі всі бійці офіційно оформлені та отримують соціальне забезпечення. Для іноземців оформлення проходить в іноземний легіон, після цього відбувається прикомандирування.

Як писав KharkovNEWS.info, у жовтні під час «Адмінського збору» у харківських Telegram-каналах зібрали за один день 1,7 мільйона гривень. За ці гроші купили дрони для українських захисників. Дрони передали підрозділу KRAKEN, підрозділу Нацгвардії та підрозділу Сил спеціальних операцій «Азов Харків».

Джерело

Новости Харькова