Харківський футбольний клуб «Металіст 1925» здобув першу перемогу в сезоні

Харків'яни обіграли ФК "Львів".

Футбольний клуб «Металіст 1925»  в рамках 22-го туру Української Прем’єр-Ліги на виїзді обіграв «Львів».

Команди зустрілися 23 квітня. Перший гол на 26-й хвилині матчу забив  Костянтин Бичек, а за кілька хвилин до кінця основного часу рахунок подвоїв Дмитро Капінус. Господарі матчу не забили жодного м’яча у ворота.

Ця перемога стала для «Металіста 1925» першою у не дуже вдалому сезоні. Клуб набрав 25 очок, він посідає 9 сходинку в турнірній таблиці. Усього в чемпіонаті беруть участь 16 команд, на першому місці — «Шахтар», на останньому —  «Львів». 15-ту сходинку посідає ще один харківський клуб, «Металіст». 22 квітня клуб програв на виїзді полтавській «Ворсклі» з рахунком 3:2.

Як писав KharkovNEWS.info, на «Металісті» у цьому сезоні не буде матчів. Українська асоціація футболу заборонила проводити ігри в Харкові через потенційну небезпеку.