Харківські спортсменки вибороли срібло Кубка світу з синхронного плавання

Сестри Алексіїви повернулись на подіум Кубка після тривалої перерви.

Синхроністки Владислава і Марина Алексіїви вибороли срібну медаль Кубка світу у довільному дуеті.

«Наші неймовірні сестрички в олімпійському басейні Парижу вибороли срібну медаль у довільному дуеті, набравши за свій виступ 243.9354 бали», — повідомили у Федерації синхронного плавання України.

Як зазначили у Федерації, на подіум Кубка світу з синхронного плавання сестри повернулись після 11-місячної перерви.

Дебютантки змагань, також представниці Харківщини Дар’я Мошинська та Анастасія Шмоніна стали 5-ми (229.5792).

Черговий етап Кубка світу проходить у Парижі 3-5 травня. Україна на змаганнях представлена двома дуетами: бронзовими призерками токійських Олімпійських ігор-2020, чемпіонками світу та Європи Владиславою та Мариною Алексіївими, а також Дар’єю Мошинською та Анастасією Шмоніною, які дебютують на дорослому рівні у цьому виді програми.

Обидві пари — представниці команди Харківської області.

Як писав KharkovNEWS.info, дует харківських синхроністок здобув ліцензію на Олімпійські ігри. До змагань допустили сестер Алексіївих.