Харківська область отримає енергетичне обладнання від Азербайджану

Генератори доставлять у найбільш постраждалі міста України

До України надійшов вантаж енергетичного обладнання від Азербайджанської Республіки для підтримки енергетичного сектору регіонів, які найбільше постраждали від російських атак.

За повідомленням пресслужби Міністерства енергетики, перша партія обладнання вагою понад 52 тони складається з 45 силових трансформаторів та 5 електростанцій резервного живлення різної потужності. Найближчим часом планується відправлення другої партії. 

Отримане обладнання буде передане операторам системи розподілу Миколаївської, Сумської, Херсонської, Харківської, Запорізької, Чернігівської областей та генеруючим компаніям.

Загалом надана ЗАТ «Азеренерджі» допомога складається з 45 силових трансформаторів i 50 генераторів вартістю понад 800 тис доларів.

Як пише «Економічна правда», Азербайджан допоможе Україні у постачанні електротехнічного обладнання для відновлення енергетичної інфраструктури після атак росіян.

Нагадаємо, 16 грудня Росія здійснили дев’яту ракетну атаку по Україні, у результаті Київ, Харків, Полтава, Кропивницький залишилися без світла. На Харківщині ракетами С-300 були знищені інфраструктурні об’єкти. Менше ніж за добу область була знову заживлена.

Джерело

Новости Харькова