Харківська міськрада сплатить за піар у ЗМІ понад два мільйони гривень

Міськрада уклала три угоди.

На сайтах розміщуватимуть матеріали про житлово-комунальну сферу Харкова, 

Харківська міська рада уклала угоди з трьома харківськими ЗМІ щодо розміщення своїх матеріалів на загальну суму 2 248 582 гривень. Відповідні тендери опубліковані у системі публічних закупівель ProZorro.

Першу угоду уклали 3 квітня з товариством з обмеженою відповідальністю «Медіагрупа «Об’єктив». Вартість угоди складає 828 582 гривень. Міськрада пропонувала придбати послугу за 859 731,64 гривні, однак учасник запропонував меншу суму.

Тендер стосується розміщення та просування інформаційних матеріалів про житлово-комунальну сферу Харкова на електронних інформаційних ресурсах. Сюди входять, у тому числі матеріали з офіційного сайту міськради. Послугу поставлятимуть до 15 грудня 2023 року. Загальна кількість матеріалів, яку міськрада закупляє в «Об’єктива», складає 197. 

Ще одна угода укладена 7 квітня з фізичною особою-підприємцем Андрієм Любомировичем Войніцьким (портал «Мій Харків») щодо розміщення та просування інформаційних матеріалів про культурне життя міста (анонси та культурні події, які проводяться за підтримки міськради) на електронних інформресурсах 

Харківська міськрада готова була купити послугу за 859 731,64 гривні. Фізична особа-підприємець запропонувала свої послуги за 685 000 гривень. Матеріалів про культурне життя також буде 197. Строк надання послуги — до 15 грудня.

Третю угоду міськрада підписала з товариством з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «Статус-кво». Угода стосується розміщення та просування інформаційних матеріалів про роз’яснення прав та обов’язків мешканців у їх відносинах з органами місцевого самоврядування, комунальними підприємствами, міськими закладами освіти, охорони здоров’я на електронних інформаційних ресурсах. У тому числі розміщуватимуть матеріали з сайту міськради.

Замовник указав очікуваною вартістю 859 731,64 гривні. Інформагенція «Статус-кво» запропонувала свої послуги за 735 000 гривень. На їхньому сайті також розмістять 197 матеріалів до 15 грудня.

В усіх трьох тендерах інших учасників аукціону не було, окрім тих, які стали переможцями.

Як писав KharkovNEWS.info, на початку року Харківська міськрада оголосила кілька тендерів щодо розміщення інформаційних матеріалів про свою роботу на інформаційних сайтах на загальну суму сім мільйонів гривень.

Джерело

Новости Харькова