Харківська міськрада хоче придбати послугу з трансляції сесій за 209 000 гривень

Оголошений відповідний тендер.

Наразі сесії Харківської міської ради не показують по телевізору і в інтернеті.

Харківська міська рада планує придбати послуги з телевізійного виробництва для забезпечення трансляції пленарних засідань своїх сесій за 209 408,30 гривні. Це стало відомо з відповідного тендеру, опублікованого на сайті публічних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, усього потрібно буде транслювати десять пленарних засідань Харківської міськради. Однак замовник пояснив, що обсяг цих інформаційних матеріалів є орієнтовним та може бути зменшений в залежності від фактичної потреби.

Для того, щоб транслювати пленарні засідання, у постачальника послуги має бути формат мовлення Full HD 1920х1080, режим мовлення Multicast та Unicast, підтримка стабільного online-потоку для місцевих/регіональних мовників і зовнішніх користувачів із мінімальною затримкою.

Також фірма повинна мати симетричний канал оптоволоконного зв’язку та резервування зовнішніх каналів потоків сигналу, стрімінг відеопродукту на інтернет-ресурси, можливість запису інформаційних матеріалів на електронні носії та до хмарного сховища. 

На зйомку потрібно буде прибувати не більше ніж за дві години, надати відеопротягом 2-3 годин. Одночасно працюватимуть від двох до чотирьох відеокамер із різних ракурсів.

«Зйомка має здійснюватися в передефірному монтажі, а готовий матеріал записуватися на носіях замовника протягом 2-3 годин після здійснення відео- та аудіофіксації засідання сесії Харківської міської ради», — сказано в документації.

Аукціон відбудеться 28 грудня. Поставлятимуть послугу до 31 грудня 2023 року.

Як писав KharkovNEWS.info, у Харкові куплять програмне забезпечення для E-ticket за 2,5 мільйона гривень. Угоду готується підписати комунальне підприємство «Харківпас». При цьому, проїзд у Харкові зараз є безкоштовним.

Джерело

Новости Харькова