Харків’янам покажуть «Пригоди Карамельки» й «Таємницю Снігової Королеви»

Заходи відбудуться у безпечних умовах — на паркінгу.

У Харкові пройде казковий захід «Пригоди Карамельки» та вистава «Таємниця Снігової Королеви».

Мешканців міста запрошують на ці заходи у п’ятницю 23 грудня, суботу та неділю 24 і 25 грудня відповідно. Святкові заходи відбудуться у торгово-розважальному центрі Nikolsky по вулиці Пушкінській, 2 (-3 поверх, паркінг). Вхід на них — вільний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Миколай замість Мороза і підземна ялинка. Як Харків святкуватиме Різдвяні свята

Завітати на казковий захід «Пригоди Карамельки» можна 23 грудня. Він проходитиме з 16:00 до 18:00. Під час заходу обіцяють подарунки.

Виставу «Таємниця Снігової Королеви» покажуть 24 грудня о 13:00 та 25 грудня об 11:00. Це вистава від Харківського театру для дітей та юнацтва. Глядачам радять одягтися тепліше.

«Вистава «Таємниця Снігової Королеви» — це магія художньо-поетичного театру й чарівний світ з улюбленими героями. Яскрава постановка про щиру дружбу між Каєм та Гердою, що стає справжнім символом відданості. Адже саме дружба між дітьми переборює нескінченну і холодну самотність Снігової Королеви», — розповіли в Театрі.

Постер: Фото: Харківський театр для дітей та юнацтва

Як писав KharkovNEWS.info, у Харкові встановили ялинку 7 грудня. Цьогоріч через війну встановити її на площі Свободи не вдалося, ялинка з’явилася на станції метро «Університет». Із 19 грудня у Харкові почалися новорічні заходи. Вони триватимуть до 7 січня включно.

Джерело

Новости Харькова