Харків’ян просять не втручатися в систему опалення

Співробітники "Тепломереж" продовжують налагоджувати систему опалення.

Минулими вихідними після масштабної атаки по критичній інфраструктурі у Харкові вп’яте запустили систему опалення.

Основні роботи виконали, однак на сьогодні є проблеми з розповітренням окремих стояків. Проблеми усувають комунальники. Мешканцям Харкова втручатися у систему опалення не можна. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Харківські теплові мережі».

«Працівники КП «Харківські теплові мережі» закликають харків’ян із розумінням ставитися до ситуації, в якій опинилося все місто, і всіма доступними засобами допомагати теплоенергетикам виконувати свої обов’язки. І ні в якому разі не втручатися в систему опалення самостійно. Це небезпечно і може навіть погіршити ситуацію, яку громадяни намагаються виправити самотужки», — зазначили у КП «ХТМ».

За останню добу співробітники «Харківських тепломереж» закрили понад тисячу заявок по центральному опаленню та майже 300 — по гарячому водопостачанню. Понад половина з них були від жителів Слобідського та Немишлянського районів.

Як розповіли у «ХТМ», ще у вихідні комунальники налагодили зимові режими роботи котелень, установили генератори великої потужності та провели розповітрення основних магістралей і внутрішньоквартальних мереж.

Однак на сьогодні залишається проблема розповітрення окремих стояків і квартир та дефекти, що виникають через багаторазові зміни гідравлічних режимів. Крім того, до співробітники «ХТМ» не можуть потрапити до деяких квартир, аби усунути дефекти.

«Саме через дефекти у цих зачинених оселях в деяких випадках не вдається відновити послугу для під’їзду або будинку», — пояснили у «Тепломережах».

Як писав KharkovNEWS.info,16 грудня Росія запустила по Харкову десять ракет С-300. Близько 09:00 у місті зникло світло, вода і тепло, зупинився електротранспорт. Були вражені кілька інфраструктурних об’єктів. Мер Харкова Ігор Терехов назвав наслідки обстрілів колосальними. 18 грудня у Харкові вп’яте запустили теплопостачання.

Джерело

Новости Харькова