Губні гармошки від магазину Трембіта доступні будь-яких видів

Шанс грати на якісному музичному інструменті дають тільки магазини професійного напрямку. Особливо коли мова йде про унікальні та рідкісні моделі. Наприклад, тільки губні гармошки від магазину «Трембіта» будуть дійсно гарно звучати. До того ж слугувати музиканту протягом багатьох років без повсякчасного ремонту.

Інтернет-магазин пропонує замовити губну гармошку:

 • відомих виробників – Fender, Suzuki, Hohner, Yamaha та інших;
 • різного призначення – є моделі для початківців та досвідчених гравців;
 • з принциповими конструктивними відмінностями – гармошка та казу.

Важливо те, що який би інструмент не потрібно було купити в інтернет-магазині «Трембіта», він буде сертифікований. Це важливо, тому що такі інструменти, як американська дудка казу чи харп прикладаються до рота. Сертифікація підтверджує, що інструменти виконані з безпечних матеріалів та слизову людини не попадуть отруйні речовини. 

Завдяки тому, що в інтернет-магазині величезний вибір за брендами, губну гармошку купити можна будь-якого зовнішнього вигляду. Тому вийде придбати інструмент не тільки за звучанням, що безумовно першочерговий критерій. А ще й за притаманним музиканту стилем.

В каталозі є моделі харпів, які підійдуть виконавцям у стилях: рок, блюз, кантрі, джаз, фольк та інших. Також можна обрати губну гармошку не тільки для професійного виконання музичних творів, але й для дозвілля. На сайті є моделі у вигляді брелоків для ключів. Але вони повністю робочі та дадуть насолодитися гарним звучанням.

Як правильно обрати губну гармошку

Будь-який інструмент підбирається індивідуально. Тому якщо є намір починати вчитися грати на губній гармошці, то краще купити інструмент після рекомендацій вчителя. Можна звернутися за допомогою й до менеджера інтернет-магазину «Трембіта». Фахівець допоможе обрати модель, відповідно до потреб майбутнього музиканта.

Щоб обрати самостійно харп, потрібно розумітися на його видах. Їх можна розділити на три, але умовно, тому що в переліку є не зовсім гармошка.

 • Казу – дудка, що походить з Америки. Схожа на харп застосуванням. Тобто звуки видобуваються також за допомогою вдихання та видихання повітря, та торкання язиком.
 • Харп діатонічний. Така гармошка має дуже насичене звучання та може настроюватися на тремоло, октавне чи одиночне.
 • Харп хроматичний. Більш професійний варіант. Гармошка може звучати в 3 октавах без втрачання якихось нот, навіть сольних.
 • Усі види будуть тішити гравця роками. Вони якісно зроблені та відповідають вимогам, що пред’являють кожному виду. Купити губну гармошку можна швидко – всі моделі є на складі та доставляються поштою за 2-3 дні.

  Джерело

  Новости Харькова