Голова неокупованого села на Харківщині працювала на ворога – СБУ

За інформацією: Суспільне Суми.

СБУ затримала голову села в Красноградському районі, яке не було окуповано під час повномасштабного вторгнення РФ. Проте місцева керівниця не лише чекала на загарбників, а й допомагала їм.

“Служба безпеки викрила та затримала за підозрою у державній зраді сільського голову однієї з територіальних громад Красноградського району Харківської області. Ця тергромада не перебувала під окупацією російських військ і увесь період збройної агресії знаходилася у глибокому тилу Сил оборони України”, – повідомив речник УСБУ у Харківській області Владислав Абдула.

За його інформацією, сидячи в тилу, 49-річна чиновниця сама налагодила контакт із представниками російських спецслужб і “систематично надавала їм допомогу у провадженні підривної діяльності проти України”.

Так, за вказівкою російських кураторів, жінка купила собі мобільний термінал, куди встановила месенджери для спілкування з ворогом. Так вона передавала інформацію та отримувала вказівки.

“Зрадниця виходила на зв’язок у відповідний проміжок часу, який попередньо узгоджувався із представниками спецслужб рф”, – зазначив Абдула.

Зокрема, зрадниця повідомляла своїм друзям “из русского мира” про місця розміщення військової техніки, озброєння, особового складу ЗСУ, територіальних центрів комплектування ЗСУ на території району. Передала ворогові списки мобілізованих та військовослужбовців ЗСУ, учасників АТО та ООС. “Здавала” голова громади не лише військових, а й цивільних – своїх виборців.

Новости Харькова