“Дивись, куди ідеш”. Харківській гурт випустив кліп про мінну безпеку

Фагот та Фоззі проспівали про те, як поводитись із вибухівкою.

Трек гурту ТНМК доповнив анімаційний кліп у стилі аніме.

Український хіп-хоп гурт ТНМК презентував пісню «Дивись, куди ідеш», який супроводжує анімація ілюстратора та  коміксиста Олександра Корешкова. Мета ініціаторів проєкту – через знання про правильне поводження із вибухонебезпечними предметами зменшити кількість нещасних випадків серед дорослих та дітей.

«Після росіян лишається багато небезпечних речей і всі ми маємо знати про це. Світ — прекрасний та відкритий, але слід завжди пам’ятати про ризики зіткнутися з наслідками війни. Не можна чіпати жодних предметів у незнайомих місцях, слід телефонувати на гарячу лінію 101, побачивши потенційно небезпечні предмети», — прокоментували автори синглу на сторінці гурту ТНМК у Facebook.

В описі кліпу нагадують про те, що міни, розтяжки, гранати, нерозірвані снаряди й інші вибухові пристрої несуть смертельну загрозу.

«Саме Україна сьогодні є найбільшим мінним полем планети. 174 тисячі квадратних кілометрів, а це 30 % від загальної площі держави потенційно забруднена та потребує проведення розмінування», — розповіли автори пісні.

Проєкт створений за підтримки Фонд Східна Європа у співпраці з ДСНС України. 

Як писав KharkovNEWS.info, Харківська область — серед найнашпигованіших вибухівкою в Україні. 

Джерело

Новости Харькова