Директора комунального підприємства на Харківщині затримали за хабар

Службовець вимагав 40 тисяч гривень за оформлення документів на будинок.

На третьому «транші» директора одного з КП Харківської області затримали правоохоронці.

На початку лютого минулого року службовець вирішив «у тіньову» підзаробити грошей. Він вимагав від жінки 15 тис. грн за оформлення технічної документації на будинок у Чугуївському районі. Погодившись на «угоду», вона передала ділку гроші. Проте через початок збройної агресії рф документи жінка не отримала.

Наприкінці липня 2023 року жінка знову звернулась до службовця та попросила передати документи на будинок. Він привіз документи, проте додав, що вона винна йому ще 12 тис. грн. Жінка передала йому необхідну суму.

«15 серпня директор знову зв’язався із жінкою та повідомив, що вона зобов‘язана йому передати ще 12 тис. грн за присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, на якій розташовано будинок. 17 серпня ділок зустрівся з нею у Харкові та отримав черговий «транш», проте далеко втекти не вийшло — його затримали», — розповіли в Харківській обласній прокуратурі.

За процесуального керівництва Харківської окружної прокуратури Харківської області чоловіку повідомили про підозру за двома статтями: за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням службового становища, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), та за фактом одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 

Джерело

Новости Харькова