«Дякуємо за феєрверк, ідіоти»: окупанти ракетою знищили склад піротехніки в Харкові

Кілька годин у Київському районі вибухали петарди та феєрверки.

Вибухи піротехнікіи було видно і чутно з багатьох районів Харкова.

Пізно увечері 10 січня Росія завдала кілька ракетних ударів по Харкову. Це сталося близько 23:00. Попередньо обидва удари були по Київському району. Одна з ракет влучила у величезний склад піротехніки. Кілька годин над містом розкривалися «парасольки» феєрверков.

«Влучання у склад піротехніки. Про постраждалих наразі інформації немає. Щодо руйнувань — знатимемо пізніше», — повідомив близько опівночі Харківський міський голова Ігор Терехов.

Друга ракета влучила неподалік. На щастя, ніхто не постраждав.

«На місці ракетного удару росіянами у Харкові на цю хвилину без постраждалих. Одна людина звернулась з гострою реакцією на стрес», — написала уночі волонтер Наталя Попова.

Чотири підрозділи ДСНС працювали на місці пожежі до 01:40. За словами речника УДСНС в Харківській області Євгена Василенка, у результаті пожежі була знищена одноповерхова складська будівля, у результаті вибухів постраждали прилеглі будинки.   

Тисячі харків’ян писали у соцмережах «подяки» окупантам за феєрверк із запізненням. Адже на Новий рік у місті було суворо заборонено запускати піротехніку.

«Ідіоти, дякуємо за феєрверк», — обурювалися містяни.

Тим часом російські пабліки рісняли повідомленнями про те, що в Харкові було знищено ще один склад із боєкомплектом.

Джерело

Новости Харькова