Депутати Харківської міськради зберуться на сесію і затвердять заступників Терехова

Сесія проходитиме дистанційно.

На сесії серед іншого затвердять заступників міського голови.

У середу 25 січня відбудеться XIV позачергова сесія Харківської міської ради восьмого скликання. Сесія проходитиме онлайн. У порядку денному — 23 питання і блок «Різне».

Згідно з розпорядженням депутати внесуть зміни до рішення від 17 листопада «Про бюджет Харківської міської територіальної громади на 2023 рік», голосуватимуть за програму економічного та соціального розвитку Харкова на 2023 рік, затвердять план роботи міськради на 2023 рік.

Також на сесії розглянуть питання про затвердження заступників міського голови (наразі їх дев’ятеро: Олександр Новак, Андрій Руденко, Євген Водовозов, Тетяна Чечетова-Терашвілі, Михайло Фатєєв, Тетяна Таукешева, Тетяна Овіннікова, Віталій Мірошник, Світлана Горбунова-Рубан).

У порядку денному є питання про перейменування комунальних підприємств, реорганізацію комунальних некомерційних підприємств Харківської міськради, перепрофілювання та перейменування закладів загальної середньої освіти, упорядкування найменувань місць розташування земельних ділянок.

Також депутати внесуть зміни до програми увічнення пам’яті учасників та жертв Другої світової війни, захисників України, які брали участь у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України на 2010-2025 роки.

На цій сесії не буде питань про перейменування топонімів.

Джерело

Новости Харькова