Чому люди бояться “психлікарень”: переваги приватних закладів

Минуле залишає незабутній слід у нашій свідомості формуючи стійкі поняття. Одним з них сміливо можна назвати стереотипне мислення, що в психіатричних лікарнях як зомбі блукають закутані в смиренні сорочки пацієнти, вщент пам’яті напхані транквілізаторами і з синцями від фізичного насильства.

Саме такі яскраві сцени фільмів жахів і перекази чиїхось історій сформували думку про те, що психіатрична лікарня – місце, де не лікують, а калічать долі. Поспішаємо заздалегідь вас заспокоїти, всі ці асоціації не більш ніж стереотипи та відлуння методик, що використовуються 100 років тому. У сучасному світі все набагато райдужніше і перспективніше, особливо це стосується приватної психіатричної клініки.

Міфи які викликають страхи

  • “Я боюся, що мене стануть лікувати примусово” – Зараз “примусові заходи медичного характеру” застосовуються тільки до кримінальних злочинців.
  • “Навіщо мені допомога психіатра, адже заспокійливі таблетки можна купити в аптеці і без рецепта” – Займаючись самолікуванням ви, у кращому випадку – маскуєте симптоми хвороби, у гіршому – завдаєте собі шкоди, посилюючи хворобу.
  • “Я боюся відвідувати лікарню, адже там лікуються агресивні люди” – Лікарня – це саме те місце, де ці соціально небезпечні пацієнти перебувають під наглядом фахівців. Сучасна психіатрична лікарня є великою інфраструктурою з безліччю корпусів і адміністративних будівель. У такій лікарні для кожної категорії пацієнтів надано необхідні умови перебування.
  • “Мені соромно бути психічно нездоровою людиною” – Покладіть на одну чашу терезів свій душевний комфорт, а на іншу – соціальне схвалення. Психологи, які допомагають людям із психічними захворюваннями у соціальній адаптації рекомендують не фокусуватися на оцінці оточуючих, а шукати підтримки у родинному колі.
  • “Я переживаю, що про мій діагноз хто-небудь дізнається” – Своїм підписом ви або даєте або не даєте згоду на повідомлення ваших рідних про ваш стан. Якщо ви не хочете, щоб про ваше звернення до психіатра не знали навіть найближчі родичі, так і пишіть у бланку згоди на лікування.

Переваги лікування у часній клініці

Кращий вибір часу лікування та більш короткий час очікування

Ви можете швидко отримати приватне медичне обслуговування та записатися на консультацію або зустріч у зручний для вас час. Це означає короткий час очікування та більшу гнучкість у плані побудови графіка відвідування клініки.

Вибір місця лікування

Наша клініка має безліч філій, тому клієнти мають можливість підібрати відділення в безпосередній близькості до місця свого проживання або роботи. Усі філії повністю укомплектовані штатом професіоналів, мають у розпорядженні необхідне обладнання та пропонують однакові методики лікування, за якими працює «Рена».

Вибір лікаря

Наші гості можуть самостійно обирати спеціаліста, у якого хочуть проходити лікування. Перше враження має дуже важливе значення, воно впливає на подальший результат лікування, тому між пацієнтом та лікарем мають були довірчі стосунки.

Можливість отримати лікування, яке недоступне у державних клініках

Державні клініки не завжди можуть запропонувати усі види лікування. Наприклад, вам може знадобитися певний вид розмовної терапії, фахівців з якої немає в штаті клініки на балансі міста. У «Рена» доступний великий вибір фахівців, які працюють у величезному спектрі існуючих методик.

Джерело

Новости Харькова