Через загрози ракетних ударів на Харківщині можливі відключення світла

Електропостачання та воду відключили у Первомайській громаді.

У місті та області через загрози ракетних ударів окупантів можливі тимчасові відключення електропостачання. 

Про це повідомив керівник ХОВА Олег Синєгубов.

«Такі превентивні заходи вимушені проводити з метою попередження негативного впливу на енергосистему», — повідомив очільник області. 

Про відключення електрики внаслідок ракетного обстрілу повідомив і голова Первомайської громади Микола Бакшеєв.

«Відключення електропостачання відбулося у наслідок чергового ракетного обстрілу «братським народом». Час на ліквідацію на разі не відомі. Якщо енергопостачання буде відсутнє протягом доби, завтра 01.01.23 з 15:00 до 18:00 ми прокачаємо воду за допомогою генераторів. Систему опалення буде переведено на погодинну роботу за допомогою автономних джерел», — йдеться на ТГ-каналі Бакшеєва.

В «Харківобленерго» розповіли про превентивні заходи. «Можемо тільки сказати, що зараз вживаються заходи з метою попередження негативного впливу на енергетичну систему внаслідок можливої ракетної атаки», — повідомила речниця «Харківобленерго» Марина Шевченко

Сьогодні о 12:32 у Харкові пролунала повітряна тривога, о 14:17 голова ХОВА Олег Синєгубов попередив про можливість ракетних обстрілів. Начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник повідомив про проліт над Харківщиною ворожого БПЛА Орлан-10.

Як писав KharkovNEWS.info, під час обстрілів на Харківщині загинув чоловік

Джерело

Новости Харькова