Бойовик «ДНР» брав участь в окупації Харківщини

Чоловік воював у складі батальйону "Вітязь".

Бойовику заочно оголосили підозру.

Слідчі встановили ще одного бойовика «ДНР», який брав активну участь в окупації селища Великий Бурлук (Куп’янський район). Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

35-річний уродженець міста Сніжне (Донецька область) ще у 2016 році доєднався до батальйону охорони тилу «Вітязь», аби брати участь у протиправній діяльності «ДНР». Після вторгнення Росії в Україну бойовик відправився на Харківщину.

«Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну бойовик псевдореспубліки брав активну участь в окупації селища Великий Бурлук», — розповіли в прокуратурі.

Підозру бойовику сформували за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) та ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування) Кримінального кодексу України. Вона оголошена заочно. Наразі вирішують питання щодо оголошення бойовика у розшук.

Як писав KharkovNEWS.info, раніше вдалося встановити бойовика з батальйону «Сомалі», який з іншими загарбниками окуповував Великий Бурлук. Ним виявився 28-річний мешканець Донецька.

Джерело

Новости Харькова