Близько 1000 будинків у Харкові залишилися без тепла через обстріл

Причиною відсутності опалення стали удари "шахедами".

Більшість безпілотників знищила протиповітряна оборона, однак частина влучила в об’єкти критичної інфраструктури.

Через обстріл Харкова дронами-камікадзе Shahed, який стався 28 грудня, без опалення залишилися майже 1000 будинків. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Учора ще внаслідок ударів по нашій критичній інфраструктурі у місті Харкові біля 1000 будинків залишилися зараз без опалення, ми зараз працюємо і робимо все можливе, щоб у найкоротший час це опалення для людей відновити. Це для нас дуже важливо», — сказав Синєгубов.

За словами голови ХОВА, сьогодні вдень Росія влучила по тих самих місцях, як і вчора. Чим саме, з’ясовують. Окупанти б’ють по критичній інфраструктурі, аби завдати шкоди мирним мешканцям, військових об’єктів на місцях влучань немає.

«Нових цілей немає. Це наша абсолютна вся критична інфраструктура щодо електро- та теплової енергії. Це те, що наразі критично важливо в зимовий період для нашого цивільного населення. Жодного об’єкта військової інфраструктури у цьому переліку немає. Це виключно цивільні об’єкти, для того, щоб завдати максимальної шкоди нашим цивільним людям», — пояснив Синєгубов.

Як писав KharkovNEWS.info, у Генеральному штабі Збройних сил України повідомили, що Росія завдала удару по енергетичній інфраструктурі Харкова «Шахедами-136» вночі 29 грудня. Усього летіли 13 дронів-камікадзе, 11 із них знищила протиповітряна оборона України.

Джерело

Новости Харькова