Артдиректор харківського телеканалу проведе 10 років у тюрмі за любов до Z-Росії

Чоловік друкував листівки з георгіївською стрічкою та буквою "Z".

Дзержинський районний суд Харкова визнав винним артдиректора харківського телеканалу «Тоніс-центр» винним у колабораціонізмі. Він створював та роздруковував проросіські листівки для підтримки держави-агресора.

Як встановив суд, колишній працівник телеканалу, починаючи з квітня, виготовляв та друкував листівки з георгіївською стрічкою, літерою «Z», російським триклором та лозунгами та лозунгами «Работайте братья! Победа за нами! Мы на своей земле!». Ці листівки він у електронному вигляді надсилав доньці, яка живе у Москві. Після отримання агітаційного матеріалу вона звернулася до президента РФ та міністерства оборони з пропозицією розповсюджувати його у збройних силах Росії та незаконних формуваннях «ЛНР» і «ДНР», які задіяні у повномасштабній агресії проти України, для «підняття бойового духу» окупантів. Згоду на виготовлення листівок жінка отримала, сказано у висновку суду, опублікованому на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

У серпні чоловіка викрили та заарештували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат з Куп’янська став «заступником голови» адміністрації окупантів

Чоловік прийняв рішення зайнятися проросійською агітацією після спілкування телефоном з донькою та надивившись російських телепрограм. У висновку суду сказано, що обвинувачений повністю визнав свою провину та розкаявся.

На закритому засіданні суд визнав винним проросійського агітатора винним у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 ККУ) та вчиненя кримінального правопорушення групою осіб за попередньою змовою та виніс рішення приговорити колишнього артдиректора «Тоніс-центра» до 10 років позбавлення волі.

За інформацією KharkovNEWS.info, мова йде про колишнього арт-директора Сергія Шапошнікова.

Як писав KharkovNEWS.info, двох мешканців Ізюму судитимуть за співпрацю з окупантами.

Джерело

Новости Харькова