Home Новини

Новини

Податкова інформує:

Операція «Акциз - 2014» продовжується…


За 5-ть місяців п.р. понад 107 тисяч пачок цигарок на загальну суму 1039 тисяч гривень та 807 далл на загальну суму 526 тисяч гривень було вилучено з незаконного обігу співробітниками ОУ ДПІ у Київському районі м. Харкова в ході проведення комплексу широкомасштабних заходів під умовною назвою «Акциз - 2014», у громадян, які здійснювали торгівлю лікеро-горілчаними та тютюновими виробами без належним чином розміщених марок акцизного збору або без державної реєстрації як суб'єкт господарської діяльності та без ліцензії на право здійснення торгівлі тютюновими виробами та лікеро-горілчаними виробами..
        У відношенні громадян складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-5 КУпАП за ч.1 ст. 164 КУпАП.
Всі матеріали направлено до районного суду за місцем здійснення правопорушення для прийняття рішення згідно діючого законодавства України.

ДПІ у Київському районі: місцевий бюджет виконується стабільно

Так, за січень - травень поточного року платники податків Київського району сплатили   254.1 млн. грн., що складає 102,3% виконанню надходжень до місцевого бюджету. Додатково до планового показника надійшло майже 5,7 млн.грн. Основними джерелами наповнення місцевого бюджету залишаються податок з доходів фізичних осіб та єдиний податок. Так, зазначених податків протягом п’яти  місяців від платників  району надійшло близько 189,1 млн.грн.  та 36,3 млн.грн. відповідно. Бюджет отримав додаткових 4,8 млн. грн.  єдиного податку порівняно з минулим роком.  „Бізнес розуміє необхідність стабільного  фінансування життєдіяльності місцевих громад в складних сучасних умовах ”, – зазначають у ДПІ у Київському районі.

Нове відшкодування ПДВ

Підрозділ 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України доповнено п.23, яким установлено, що органи, які здійснюють казначейське обслуговування  бюджетних коштів, оформлюють видачу платникам податку, які подали до такого контролюючого органу заяву про оформлення відшкодування сум ПДВ облігаціями внутрішньої державної позики, зазначену у реєстрах та висновках суму бюджетного відшкодування шляхом видачі у строки, визначені п. 200.13 ст. 200 цього Кодексу, облігацій внутрішньої державної позики строком обігу п’ять років.

Платник, не потрап до “податкової ями»!
ДПІ у Київському районі м. Харкова закликає ретельно перевіряти своїх контрагентів, щоб не потрапити у «податкові ями». Не наносити збитків собі та державі!Інформацію щодо негативного впливу на діяльність суб’єктів підприємницької діяльності розміщено на офіційних сайтах ДПІ України  (www.minrd.gov.ua )та ДПА у Харківській області  (www.kh.minrd.gov.ua).

Чудова традиція продовжується …


Вже стало своєрідною традицією у фахівців ДПІ у Київському районі приймати участь у Святі останнього дзвоника. Разом з учнями загальноосвітньої школи № 5 кінець навчального року відзначив і в.о. начальника інспекції Артем Єфремов, який попри завантаженість не пропускає жодної святкової події. „Виклики сьогодення вимагають не просто давати учням певний обсяг знань. Ми повинні перш за все вчити дітей будувати заможнє суспільство”, - сказав у вітальному слові Артем Єфремов.
 Продовженням свята та приуроченням до Міжнародного Дня захисту дітей стала ініційована інспекцією екскурсія учнів 9-х класів  до Харківського Будинку художника. Молоді дуже сподобалася виставка картин харківських художників під назвою „Карпатський хребет”. „ Діти – майбутнє кожної держави. Сподіваємося, що такі зустрічі з прекрасним допоможуть нашій молоді відчути гордість за своє рідне місто та Україну”, - зазначила начальник відділу Ольга Нечитайло після закінчення екскурсії 


Нові правила оподаткування пасивних доходів діятимуть вже з 1 липня 2014 року 
ГУ Міндоходів у Харківській області нагадує, що з 1 липня набирають чинності зміни, внесені Законом України від 27.03.14р. № 1166-VII до розділу ІV Податкового кодексу України «Податок на доходи фізичних осіб». Зокрема, суттєво зміно  порядок оподаткування  пасивних доходів:  дивідендів, процентів, роялті, інвестиційних доходів. Так, згідно з пп.164.2.8 п.164.2 ст.164 Податкового кодексу до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід у вигляді дивідендів, виграшів, призів, процентів (крім пасивних доходів, визначених вказаним пунктом). Оподаткування процентів, сума яких обчислюється з урахуванням пп164.2.8 Податкового кодексу, дивідендів, роялті та інвестиційного прибутку, нарахованих на користь фізичних осіб протягом звітного місяця, здійснюється податковим агентом під час кожного нарахування (виплати) із застосуванням ставки в розмірі 15%. Однак це не виключає обов`язку отримувача таких доходів щодо здійснення річного перерахунку  за сукупністю ставок, передбачених Податковим кодексом. Так, якщо база оподаткування  не перевищує 204 прожиткових мінімуми (до 248472 грн.) ставка податку становить 15%, від 204 до 396 прожиткових мінімумів (від 248472 грн. до 482328 грн) – 20 %, понад 396 (понад 482328 грн) – 25%. Нарахований за результатами річного перерахунку податок зменшується на суму податку, фактично утриманого та сплаченого податковими агентами протягом звітного податкового року. Позитивна різниця податку за результатом річного перерахунку включається платником податку до річної податкової декларації про майновий стан і доходи. Нагадуємо, що фізичні особи зобов`язані подати декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня наступного року у разі отримання у звітному році доходів у формі процентів, сума яких перевищує 17 прожитковим мінімумів, встановлених на 1 січня звітного року (у 2014 році – 20706 грн.) дивідендів, роялті, інвестиційного прибутку, та здійснити річний перерахунок податку. 
 
За п’ять місяців на Харківщині зібрано майже 4,5 млрд. грн. податків та зборів 
За січень-травень 2014 року по Головному управлінню Міністерства доходів і зборів Харківської області (без СДПІ ВПП у м. Харкові) забезпечено збір 4,46 млрд. грн. платежів до бюджетів усіх рівнів. Це на 321,9 млн. грн. (7,8%) більше ніж за перші п’ять місяців минулого року. Так, до Державного бюджету надійшло 2,57 млрд. грн., в той же час Місцевий бюджет отримав 1,89 млрд. гривень. Цьогорічні надходження до Місцевого бюджету на 2,4 % або на 44,9 млн. грн. перевищили показник січня-травня 2013 року. Головним джерелом наповнення місцевої скарбниці залишається податок на доходи фізичних осіб. Він складає 67,3% загальних надходжень. Так, протягом січня-травня 2014 року фактично надійшло майже 1,3 млрд. грн. цього податку. Слід зазначити, що бізнес Слобожанщини сумлінно сплачує податки впродовж усіх п’яти місяців поточного року .  Зокрема, у травні  2014 року до Державної скарбниці надійшло 977,0 млн. грн. податкових платежів. Це на 198,1 млн. грн. або 25,4% більше ніж за травень минулого року. Зокрема, до Місцевого бюджету за місяць зібрано 395,0 млн. грн., що на 5,5 % або на 20,7 млн. грн. більше минулорічних травневих надходжень. 
Служба, яка працює для Вас!
У випадку  проявів протиправних та корупційних дій – сервіс від Міністерства доходів і зборів України «Пульс Міндоходів» (044)2840007

Боротьба з корупцією – справа кожної  свідомої людини!
Боротьба з корупцією – справа кожної  свідомої людини, яка хоче  жити в цивілізованому суспільстві, бачити щасливим майбутнє своїх дітей та робити це  заради кращого життя  в Україні. Дійсно, чому асоціації іноземців, які виникають у них з Україною, її громадянами – це гучні справи, пов’язані з корупцією. Вона виникла раніше, ніж Україна вона існує і “проти лому немає прийому”. Про корупцію в Україні  не говорять тільки дуже ліниві, говорять вже давно і майже всі: від опозиційних політиків до високих посадовців. На державному рівні неодноразово приймалися відповідні закони, концепції та програми боротьби з цим ганебним явищем. Однак, масштаби корупції в Україні залишаються, на думку наших громадян, незмінними і досить великими. І головна причина такого стану – відсутність реальних дій вищого керівництва держави, слабка суспільна підтримка антикорупційної діяльності. Слід зазначити, що як серед українських вчених-правознавців, так і серед практиків не існує чіткого визначення поняття корупції.

Податківці зацікавлені у спрощенні порядку подання податкової звітності .

Нещодавно у ДПІ Київського району м. Харкова  відбувся черговий семінар-тренінг для платників податків району на тему: „Переваги надання податкової звітності та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді. Подання податкової звітності”. Виступаючи перед учасниками семінару-тренінгу, в.о. начальника інспекції Єфремов А.О. підкреслив, що відповідно до ст.49 розділу ІІ Податкового кодексу України, визначено порядок подання податкової декларації до  податкової інспекції. А саме, пунктом 49.4 статті 49 ПКУ передбачено, що платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації  в електронній формі з дотриманням умов щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб, у порядку, визначеному законодавством.Продовжуючи тему, він зазначив, що працює АЦСК, де кожний бажаючий може отримати безкоштовно електронний цифровий підпис. У Харківській області сектор реєстрації користувачів знаходиться за адресою: м. Харків, пл. незалежності 5, підїзд 6, 2-й поверх, к. 121.
 
Електронний кабінет платника податків

Електронний кабінет платника податків - це персональне автоматизоване робоче місце платника, працювати в якому він може без використання спеціально встановленого клієнтського застосування.Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, який надає безконтактні способи взаємодії платників податків та Міністерства доходів і зборів з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. За допомогою даного сервісу платник податків має змогу:
підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді;
переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків).


Майже 100% платників ПДВ Київського району застосовують без паперову технологію подання звітності 
В поточному році всі 131 приватний підприємець, які зареєстровані  платниками  ПДВ в ДПІ у Київському районі, надали звітність в електронному вигляді. А із зареєстрованих 1 750 платників ПДВ – юридичних осіб, надають звітність засобами Інтернет 1 733 особи, тобто 99%. Слід відмітити, що суб’єкти господарювання району активно переходять на електронну форму звітності. Так, за 1 квартал 2014 року  із  4 374 юридичних осіб та 5 707 фізичних осіб, які надали звітність, 84% та 65% відповідно скористалися електронними сервісами Міндоходів.    «Такий успіх – досягнення насамперед самих платників, які позитивно сприймають інновації. Незмінним залишається і наше розуміння суті податкового сервісу: мінімізація документообігу, простота і зручність звітування, впровадження новітніх технологій, які дають змогу обслуговувати платників дистанційно”, - зазначив в.о. начальника інспекції Артем Єфремов. Нагадаємо, що цифровий підпис керівники підприємств та установи, а також фізичні особи можуть безоплатно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів України. 
 
До формування іміджу добросовісного платника податків залучається громадськість

Нещодавно у ДПІ  Київського району м. Харкова  відбулась зустріч   з представниками громадських організацій. 
З  громадськістю  зустрівся в.о. начальника ДПІ у Київському районі м. Харкова Артем  Єфремов. Він  акцентував увагу присутніх на тому, що діяльність ДПІ у Київському районі, у першу чергу, направлена на забезпечення комфортних умов для розвитку підприємництва, підвищення рівня обізнаності платників податків щодо податкового законодавства та підвищення якості їх обслуговування. Завдяки електронним сервісам  платники податків та громадяни можуть оперативно та безкоштовно отримати довідки, дозволи та свідоцтва. Під час зустрічі також  були розглянуті питання  щодо роботи ЦОП та антикорупційного сервісу «Пульс Міндоходів». Наприкінці зустрічі Артем Єфремов  відповів на актуальні питання громадськості.
 
На Харківщині працівники митниці викрили порушень митного законодавства майже на 2 мільйони гривень 
При цьому, фахівці митниці протягом 4 місяців 2014 року відкрили 153 справи про порушення митних правил. Що ж стосується кримінальних правопорушень, то за цей період на митниці виявили 34 факти правопорушень з ознаками кримінальних злочинів, які внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Як зазначає керівник Харківської митниці Міндоходів Валерій Остапчук, предметами порушень митних правил найчастіше стають товари народного споживання, продукти харчування, алкогольні та тютюнові вироби, наркотичні засоби, холодна зброя та спецзасоби. Ці предмети громадяни перевозили в обсягах, що перевищують встановлені норми, або намагались приховати від митного контролю. Валерій Остапчук додає, що лідерами по кількості випадків при порушенні митних правил є тютюнові вироби та наркотичні засоби: 13 та 23 випадки відповідно. Так, працівники митниці не пропустили через харківський кордон більше 10 тис. тютюнових виробів. Завдяки роботі кінологічних команд виявлено майже 10 кг наркотичних та психотропних засобів, які переміщувались незаконно. 

 

В Харьковскую область приехало 6 автобусов с переселенцами из Донецкой и Луганской областей

Об этом сообщил председатель Харьковской ОГА Игорь Балута.
«У нас есть специальные места, где будут находиться и проживать жители Донецкой и Луганской областей. На сегодняшний момент это три района: Купянский, Боровской и Богодуховский. Сейчас там находится около 320 человек. На сегодня по состоянию на 13:00 приехало 6 автобусов с переселенцами из Донецкой и Луганской областей. У нас есть реестр, в реестре 71 местонахождение жителей этих областей, а также АР Крым. Всего по данному реестру мы гото...

Харківський літмузей відкриє «Книгу»

21 червня, о 15.00, Харківський літературний музей відкриває дитячий освітньо‑розважальний центр «Книга», орієнтований на дітей та підлітків.
Освітній центр – невелике за площею, добре обладнане приміщення, що вміщатиме до 15 відвідувачів одночасно. Музейні інтерактивні заняття будуть розраховані як на групові відвідування і роботу з педагогом, так і на індивідуальні відвідини родин із дітьми.
Найближчим часом в освітньому центрі відкриються та працюватимуть виставки:
червень – серпень  «Гарячий ту...

Боевики ДНР застрелили 18-летнюю жительницу Шахтерска возле блокпоста, — ГПУ

У блокпоста самопровозглашенной «Донецкой народной республики» боевики ДНР застрелили 18-летнюю жительницу Шахтерска, которая училась водить автомобиль
Как сообщили «Комментариям» в пресс-службе Генпрокуратуры, инцидент произошел 3 июня 2014 г. на ул. Ленина в Шахтерске. Девушка училась езде на грузо-пассажирском автомобиле «Газель». Двигаясь в направлении г. Тореза, не доехав несколько метров до блокпоста ДНР, она развернулась и поехала в обратном направлении.
Как пояснили очевидцы происшествия, ...

Боевики под видом местных жителей пытаются сбежать из Славянска

Ситуация в области остается напряжённой, украинские силовики продолжают наступательные действия.

Об этом сообщает пресс-служба Донецкой обллгосадминистрации.

Напряженной на сегодня остается ситуация в Горловке, Дзержинске, Донецке, Дружковке, Енакиево, Краматорске, Красном Лимане, Мариуполе, Славянске, Харцызске, Шахтерске, Волновахском и Славянском районах.
В Славянске не прекращаются боевые действия. Террористы пытаются выйти из тесного окружения вместе с мирными жителями, которые покидают зону а...

Высший спецсуд оставил в силе приговор убийцам Макар

Высший специализированный суд Украины по рассмотрению гражданских и уголовных дел вынес окончательное решение по делу Оксаны Макар, оставив в силе приговор, по которому Евгений Краснощек получил пожизненное заключение, Максим Присяжнюк - 15 лет лишения свободы и Артем Погосян - 14 лет лишения свободы. Об этом в своем Facebook сообщил Виктор Василюк, адвокат матери Макар Татьяны Суровицкой.
"Несмотря на то, что мы добивались пожизненного заключения для всех осужденных, в целом я решением доволен. ...

Кроме Славянска, частично без воды остались Константиновка, Дружковка и Краматорск – Донецкая ОГА


Во время боевых действий поврежден второй Донецкий водовод. 
Во время проведения активной фазы антитеррористической операции (АТО) 3 июня был поврежден второй Донецкий водовод. Как сообщает пресс-служба Донецкой областной государственной администрации (ОГА), в результате частично без воды остались жители Славянска, Константиновки, Дружковки и Краматорска.
По словам директора коммунального предприятия "Компания "Вода Донбасса" Вадима Котова, специалисты предприятия готовы в любой момент выехать на ...

США предоставят Украине только нелетальную военную помощь

США будут предоставлять Украине только нелетальную военную помощь. 
Об этом заявил министр обороны США Чак Хейгл по итогам встречи глав оборонных ведомств НАТО в Брюсселе, передает «ИТАР-ТАСС».
«Сегодня президент США уже объявил о предоставлении Украине нового объема нелетальной помощи, включая бронежилеты, на $5 млн», - сказал 4 июня Хейгл.
Ранее сегодня главнокомандующий Объединенными вооруженными силами НАТО в Европе, американский генерал Филип Бридлав подтвердил, что участники встречи министров...

Винагорода за затримання Царьова кожні три дні буде зменшуватись на 20 тисяч доларів

Винагорода за затримання колишнього народного депутата Олега Царьова і передачу його правоохоронним органам кожні три дні зменшуватиметься на 20 тисяч доларів. Про це заявив керівник штабу національного захисту Дніпропетровської області Юрій Береза.
 
За його словами, у штабі хочуть знати «реальну вартість цього пана». «Я розумію, що коли його привезуть, то реальна вартість його – 50-70 тисяч. Ми завищили ціну цього пана. Але це робилось свідомо, щоб патріоти могли заробити гроші на добрі справи. ...
Сторінка 9 з 686
Loading...

Годовая отчетность


Orphus