Home Новини Вибори 2012

Вибори 2012

У Верховну Раду запросили 300 гостей

12 грудня Верховна Рада України сьомого скликання розпочне свою роботу з урочистого засідання, яке триватиме дві години. Нова ВР розпочне роботу 12.12.12 о 12 годині. Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення було ухвалене сьогодні під час засідання підготовчої групи з організації роботи ВР сьомого скликання. Як зазначив голова підготовчої групи Володимир Литвин, протягом двох годин відбудеться урочисте складення присяги, а також підписання народними депутатами персонально тексту присяги. Після того, як депутати підпишуть текст присяги, вони отримують картку для голосування, а також від представників ЦВК - постійне посвідчення народного депутата. В.Литвин зазначив, що перше засідання ВР розпочнеться о 12-й годині 12 грудня відповідним оголошенням про це найстаршим за віком народним депутатом. Після цього буде сформована тимчасова президія ВР, до складу якої увійдуть голова підготовчої групи, а також по одному представнику від кожної політичної сили, що пройшли до ВР. Зокрема від Партії регіонів це буде Олександр Єфремов, від КПУ – Петро Симоненко, від УДАРу – Віталій Ковальчук і від «Свободи» - Руслан Кошулинський. Партія «Батьківщина» наразі не визначилася з тим, кого вона делегуватиме до складу тимчасової президії. Крім того, на урочисте засідання буде запрошено 300 гостей, серед яких попередні президенти України, голови Верховної Ради всіх скликань та інші високопосадовці, представники дипломатичних місій.
Джерело: УНІАН
 

ЦИК завершил регистрацию депутатов Рады 7-го созыва

Центральная избирательная комиссия зарегистрировала последних двух из 445-ти народных депутатов, избранных на парламентских выборах 28 октября.
На заседании в четверг ЦИК зарегистрировал по списку Партии регионов Ивана Попеску (№73) и Иштвана Гайдоша (№74), которые ранее были признаны избранными вместо отказавшихся от депутатских мандатов Ирины Акимовой и Андрея Клюева.
Таким образом, ЦИК завершил регистрацию депутатов Верховной Рады седьмого созыва.
Как сообщалось, в четверг Верховная Рада шестого...

Хиллари Клинтон: Украинские выборы - шаг назад

В четверг, 29 ноября, Клинтон выступила с речью в институте Брукингса, посвященной отношениям Америки и Европы. Госпожа Клинтон "смешала в кучу" украинские выборы и ситуацию в Беларуси.
"Октябрьские выборы в Украине были шагом назад в демократическом развитии страны, и мы по-прежнему глубоко обеспокоены случаями избирательного правосудия над лидерами оппозиции. В Беларуси правительство продолжает систематически ущемлять права человека, так что мы продолжаем призывать к освобождению политических у...

Група "Перше грудня": образ впевненої влади перетворився на карикатуру

Відомі інтелектуали - учасники групи «Першого грудня» - обурені діями влади, але відчувають «зміцнілу надію на здорові сили у нашому суспільстві». Учасники ініціативної групи «Перше грудня» Євген Сверстюк, літературознавець, академік НАНУ Іван Дзюба, доктор філософських наук Мирослав Попович та кардинал Любомир Гузар Про це йдеться в переданій УНІАН заяві, ініціативної групи «Першого грудня» щодо оцінки виборчої та поствиборчої ситуації в Україні. 
За результатами голосування ми насамперед відчув...

ПР никак не соберет большинство

"Регионалам" не удается подмять под себя большинство. Братья Балоги, Петр Порошенко и экс-"директор" ВР Александр Волков отказались вступать во фракцию ПР. Вторую неделю Партия регионов бьется над формированием большинства в новом парламенте. Пока безрезультатно. Как известно, в ПР была принята стратегия по загону максимального количества мажоритарщиков непосредственно во фракцию, дабы исключить для них возможность самостоятельной игры. 
В ответ новоизбранные депутаты начали массово выезжать из У...
Сторінка 1 з 6
Loading...

Годовая отчетность


Orphus